
LandStar Regulator ładowania LS1024EU 10A USB
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Regulator Ładowania LS1024EU to urządzenie, które zostało opracowane zgodnie z najnowszą dostępna technologią i posiada wiele wyjątkowych cech, takich jak:
Łatwa i szybka zmiana wyboru rodzaju akumulatora za pomocą przycisku. Wyjście USB dzięki któremu istnieje możliwość ładowania smartfona, tableta itp. Kontroler Ładowania dostosowuje się automatycznie do napięcia systemu 12V lub 24V. Jasny i czytelny wyświetlacz stanu naładowania. Cztery poziomy naładowania akumulatorów. Automatyczne dostosowanie się do temperatury otoczenia. Odłączanie odbiornika gdy napięcie znacznie spada. 8o 4 mm2 średnicy zacisku na kable podłączeniowe. Całościowa elektroniczna ochrona przeciw: przepięciom, zwarciom, odwrotną polaryzacją, przeciążeniem itd. Urządzenie dedykowane jest do pracy z akumulatorem żelowym, kwasowym oraz AGM.
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00