Koty

Zdrowie kota

Rekomendowane przez specjalistów

Amylactiv Digest 90 kaps.
(2)
Kupiło 17 osób
121,20 zł
rekomendacja eksperta
Preparat może stanowić wsparcie codziennej diety. Podnosi walory smakowe i odżywcze preparatu.
Płyn do przemywania oczu Dr Seidel 75ml
(5)
Kupiły 4 osoby
15,78 zł
rekomendacja eksperta
Preparat czyszczący Dr Seidla delikatnie i skutecznie usuwa brud i wydzieliny w okolicach oczu. Składniki nawilżające i natłuszczające zapobiegają wysuszaniu się skóry.
Płyn do przemywania uszu 75ml
(5)
Kupiło 11 osób
15,08 zł
rekomendacja eksperta
Płyn skutecznie usuwa zabrudzenia i wydzieliny, dzięki czemu zapobiega rozwojowi bakterii w małżowinie usznej i kanale słuchowym.
RUMEN-TABS 100szt
(3)
Kupiły 42 osoby
-24%
8.99 zł
6,89 zł
rekomendacja eksperta
Karma uzupełniająca, której podawanie szczególnie zalecane jest psom zmagającym sie chorobami układu pokarmowego np. nadwrażliowość. Regularne podawanie przyczynia się do poprawy samopoczucia i stanu zdrowia Twojego pupila.
Terapeutyczne ziołowe czarne błoto 50ml
Kupiło 0 osób
79,56 zł
rekomendacja eksperta
Czy Twój zwierzak walczy z wysypką, zapaleniem skóry, suchą skórą, chorobami pasożytniczymi? Odkryj wyjątkowe właściwości lecznicze błota z Morza Martwego. W 100% naturalny szlak BIO rozwiązujący problemy skórne.
KREM OCHRONNY DO ŁAPEK BIO 100ml
Kupiło 0 osób
35 zł
rekomendacja eksperta
Ochronny krem do łapek to połączenie skutecznych naturalnych składników takich jak masło Shea i olej z drozda - odnawia komórki i tkanki. Leczy blizny, wspomaga krążenie krwi. Ma działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze.
Max Wax wosk do łapek dla psa 60 g
Kupiło 0 osób
29,98 zł
rekomendacja eksperta
Naturalny wosk do ochrony łapek Twojego pupila. Sprzyja szybkiej regeneracji naskórka. Zapobiega uszkodzeniu łap od żwiru, asfaltu, lodu, śniegu, soli i innych twardych nawierzchni.