Koty

Zabawki i drapaki dla kotów

Rekomendowane przez specjalistów

Drapak Lui biały
Kupiło 10 osób
185,65 zł
rekomendacja eksperta
Lui to wielofunkcyjny mebel. Zadba o pazurki Twojego kota oraz dostarczy mu mnóstwo zabawy i relaksu. Idealne miejsce do ostrzenia pazurków, rozciągania się i zostawiania śladów zapachowych.
MotoMouse blue
(3)
Kupiło 15 osób
36 zł
rekomendacja eksperta
Prawdziwa rewelacja wśród kocich gadżetów! Innowacyjna zabawka dla kota zaktywizuje nawet najbardziej leniwe mruczki. To wyjątkowa zabawka dla kota, która zapewni Twojemu mruczkowi wiele godzin rozrywki.
PIŁKA JEŻOWA DLA KOTA 30mm
(5)
Kupiło 40 osób
1,22 zł
rekomendacja eksperta
Gumowa zabawka w kształcie piłki jeżowej dla kota. Mała piłeczka z wypustkami masującymi dziąsła dla kotów. Rozwija spryt oraz kondycję kota. Idealna zarówno dla małych kociąt jak i dorosłych kotów.
Tor do zabawy Catit Senses 2.0 Play Circuit dla kota CH-1542
Kupiły 2 osoby
-4%
38.8 zł
37,39 zł
rekomendacja eksperta
Zaskocz swojego kota wyjątkową zabawką od marki Hagen i obserwuj, jak z leniwego kanapowca staje się prawdziwym łowcą! Stwórz dla swojego pupila unikalne warunki do zabawy i rozwoju.
Gryzaki do higieny zębów kota
Kupiło 10 osób
16,91 zł
rekomendacja eksperta
Wyobraź sobie idealną zabawkę dla Twojego kota, która nie tylko stanowi źródło frajdy, ale i korzystnie wpływa na jego higienę. Zewnętrzną warstwę gryzaka pokrywa czarna siateczka, a kot, wgryzając się w nią, automatycznie czyści swoje ząbki.
Chybotliwe myszki [PS717]
Kupiło 9 osób
14,27 zł
rekomendacja eksperta
Koty są ciekawskie z natury i chętnie szukają nowych możliwości zabawy. Myszki od Petstages zapewniają wiele godzin zabawy! Specjalnie zaprojektowane aby chybotały i turlały się!
MYSZ PLUSZOWA Z KOCIMIĘTKĄ 7cm
(4)
Kupiło 21 osób
5,39 zł
rekomendacja eksperta
Zabawa jest niezwykle ważnym elementem w życiu każdego pupila. Pomaga w rozwoju psycho-fizycznym, jak również rozwija instynkt łowcy. Zabawka w kształcie myszy doskonała do wspólnej zabawy z kotem.