Koty

Pielęgnacja i higiena kota

Rekomendowane przez specjalistów

dla kotów długowłosych - Small
(1)
Kupiło 6 osób
89,99 zł
rekomendacja eksperta
Furminator przeznaczony jest dla kotów długowłosych. Ergonomiczny uchwyt wygodnie leży w dłoni oraz jest łatwy w użyciu. Usuwa brud i martwe włosy.
dla kotów długowłosych - Large
Kupiło 18 osób
77,90 zł
rekomendacja eksperta
Furminator z ergonomicznym uchwytem i praktycznymi funkcjami obcinania sierści. Usuwa luźne włosy lepiej niż szczotka lub grzebień.Ogranicza linienie nawet o 90%.Twój zwierzak poczuje się dobrze i będzie się mniej drapał.
dla kotów krótkowłosych - Large
(1)
Kupiło 17 osób
74,95 zł
rekomendacja eksperta
Furminator przeznaczony jest dla dużych kotów powyżej 4,5 kg o krótkiej sierści. Redukuje linienie o ponad 90%. Czesanie jest bezbolesne i przyjemne dla kota.
Obcinacz do pazurów mały
(3)
Kupiło 18 osób
20 zł
rekomendacja eksperta
Zapewnij Swojemu pupilowi doskonałą higienę. Obcinacz posiada wykonane ze stali szlachetnej regulowane ostrza oraz blokadę zabezpieczającą. Wyposażony w uchwyt przeciwpoślizgowy.
OBCINARKA DO PAZNOKCI 11cm
Kupiło 6 osób
13,69 zł
rekomendacja eksperta
Cążki służą do skracania pazurów wszystkich zwierząt domowych. Specjalne ostrza ze stali nierdzewnej nie rozdwajają pazurów natomiast specjalnie wykonany uchwyt zapobiega wyślizgiwaniu się z ręki.
Szczotka kauczukowa dla kota
Kupiło 16 osób
10,55 zł
rekomendacja eksperta
Szczotka polecana w szczególności kotom ras krótkowłosych. Pozwala usunąć martwą sierść, równocześnie masując skórę kota. Metalowe igły zostały zastąpione gumowymi wypustkami, przez co kot podczas czesania odczuwa niebanalną przyjemność.
NOŻYCZKI DO PAZNOKCI 8cm
(7)
Kupiły 24 osoby
10,14 zł
rekomendacja eksperta
Nożyczki odpowiednie dla małych zwierząt domowych. Produkt wyposażony w uchwyty pokryte tworzywem sztucznym, rączka zrobiona jest z materiału zapobiegającemu wyślizgiwanie się z dłoni.
Mała szczotka wygładzająca - miękka
Kupiło 0 osób
39 zł
rekomendacja eksperta
Furminator stanowi idealne narzędzie do pielęgnacji sierści gładkowłosej i szorstkowłosej. Rozczesuje uporczywe kołtuny i splątania, nie uszkadzając sierści. Pomaga ułożyć sierść, nadaje naturalny połysk długiej sierści.
GILOTYNKA DO PAZURÓW DLA KOTÓW
Kupiła 1 osoba
26,92 zł
rekomendacja eksperta
Najwyższej jakości gilotynka do kocich pazurów. Bezpieczne i precyzyjne cięcia. Antypoślizgowy uchwyt.
Szampon z chlorheksydyną i ketokonazolem 220ml
Kupiło 8 osób
25,41 zł
rekomendacja eksperta
Jest doskonałym preparatem pielęgnacyjnym do stosowania w czasie terapii stanów zapalnych skóry wywołanych: zakażeniami bakteriami gram-dodatnimi i gram-ujemnymi, zakażeniami grzybiczymi. Przyczynia się również do redukcji świądu.
NOŻYCZKI DO PAZNOKCI 16cm
Kupiły 3 osoby
24,89 zł
rekomendacja eksperta
Trixie De Luxe duże cążki z zamknięciem zabezpieczającym i regulowanym ostrzem. Gdy Wasz pies złamał sobie pazur lub gdy są one już za długie, można je skrócić przy pomocy obcążków, które można indywidualnie nastawić.
Nożyczki o zaokrąglonych końcówkach
Kupiło 8 osób
21 zł
rekomendacja eksperta
Przeznaczone do cięcia i skracania sierści pupila. Nożyczki, które doskonale spisują się przy obcinaniu sierści we wrażliwych miejscach, takich jak łapy, okolice oczu i uszu. Ich zaokrąglone końcówki zapobiegają zranieniu psa.
Filcak dla kota
Kupiła 1 osoba
18,47 zł
rekomendacja eksperta
Filcak do ostrożnego i bezbolesnego usuwania zbitej i sfilcowanej sierści kotów. Bardzo przydatny do długiej sierści, by rozplątywać włos przed dokładniejszym czesaniem.
SZAMPON MILUŚ ALOES 200ml
Kupiły 3 osoby
8,12 zł
rekomendacja eksperta
Łagodny szampon zawierający, oprócz składników myjących, substancje aktywne: wyciąg z aloesu, glicerynęD-pantenol. Szampon o pH neutralnym dla kotów.