Koty

Pielęgnacja i higiena kota

Rekomendowane przez specjalistów

Obcinacz do pazurów mały
(4)
Kupiło 21 osób
19,90 zł
rekomendacja eksperta
Zapewnij Swojemu pupilowi doskonałą higienę. Obcinacz posiada wykonane ze stali szlachetnej regulowane ostrza oraz blokadę zabezpieczającą. Wyposażony w uchwyt przeciwpoślizgowy.
Szczotka kauczukowa dla kota
(1)
Kupiło 11 osób
12,99 zł
rekomendacja eksperta
Szczotka polecana w szczególności kotom ras krótkowłosych. Pozwala usunąć martwą sierść, równocześnie masując skórę kota. Metalowe igły zostały zastąpione gumowymi wypustkami, przez co kot podczas czesania odczuwa niebanalną przyjemność.
NOŻYCZKI DO PAZNOKCI 8cm
(9)
Kupiły 22 osoby
8,95 zł
rekomendacja eksperta
Nożyczki odpowiednie dla małych zwierząt domowych. Produkt wyposażony w uchwyty pokryte tworzywem sztucznym, rączka zrobiona jest z materiału zapobiegającemu wyślizgiwanie się z dłoni.
Szampon z chlorheksydyną i ketokonazolem 220ml
Kupiły 4 osoby
29,99 zł
rekomendacja eksperta
Jest doskonałym preparatem pielęgnacyjnym do stosowania w czasie terapii stanów zapalnych skóry wywołanych: zakażeniami bakteriami gram-dodatnimi i gram-ujemnymi, zakażeniami grzybiczymi. Przyczynia się również do redukcji świądu.
Nożyczki o zaokrąglonych końcówkach
Kupiły 3 osoby
38,39 zł
rekomendacja eksperta
Przeznaczone do cięcia i skracania sierści pupila. Nożyczki, które doskonale spisują się przy obcinaniu sierści we wrażliwych miejscach, takich jak łapy, okolice oczu i uszu. Ich zaokrąglone końcówki zapobiegają zranieniu psa.