Koty

Pielęgnacja i higiena kota

Rekomendowane przez specjalistów

dla kotów krótkowłosych - Large
(1)
Kupiło 30 osób
79 zł
rekomendacja eksperta
Furminator przeznaczony jest dla dużych kotów powyżej 4,5 kg o krótkiej sierści. Redukuje linienie o ponad 90%. Czesanie jest bezbolesne i przyjemne dla kota.
dla kotów długowłosych - Small
(1)
Kupiło 8 osób
68,82 zł
rekomendacja eksperta
Furminator przeznaczony jest dla kotów długowłosych. Ergonomiczny uchwyt wygodnie leży w dłoni oraz jest łatwy w użyciu. Usuwa brud i martwe włosy.
Obcinacz do pazurów mały
(3)
Kupiło 18 osób
-6%
20 zł
18,99 zł
rekomendacja eksperta
Zapewnij Swojemu pupilowi doskonałą higienę. Obcinacz posiada wykonane ze stali szlachetnej regulowane ostrza oraz blokadę zabezpieczającą. Wyposażony w uchwyt przeciwpoślizgowy.
OBCINARKA DO PAZNOKCI 11cm
Kupiły 2 osoby
11,98 zł
rekomendacja eksperta
Cążki służą do skracania pazurów wszystkich zwierząt domowych. Specjalne ostrza ze stali nierdzewnej nie rozdwajają pazurów natomiast specjalnie wykonany uchwyt zapobiega wyślizgiwaniu się z ręki.
Szczotka kauczukowa dla kota
Kupiło 10 osób
10,49 zł
rekomendacja eksperta
Szczotka polecana w szczególności kotom ras krótkowłosych. Pozwala usunąć martwą sierść, równocześnie masując skórę kota. Metalowe igły zostały zastąpione gumowymi wypustkami, przez co kot podczas czesania odczuwa niebanalną przyjemność.
NOŻYCZKI DO PAZNOKCI 8cm
(7)
Kupiło 17 osób
-17%
11.99 zł
9,98 zł
rekomendacja eksperta
Nożyczki odpowiednie dla małych zwierząt domowych. Produkt wyposażony w uchwyty pokryte tworzywem sztucznym, rączka zrobiona jest z materiału zapobiegającemu wyślizgiwanie się z dłoni.
RĘKAWICA PIELĘGNACYJNA WZÓR KOT
Kupiło 6 osób
-4%
38 zł
36,61 zł
rekomendacja eksperta
Niespotykana, najwyższa jakość tej rękawicy zaskoczy każdego właściciela kota. Dwustronnej rękawicy można używać na mokro podczas kąpieli i na sucho. Spraw przyjemność pupilowi podczas codziennej pielęgnacji!
GILOTYNKA DO PAZURÓW DLA KOTÓW
Kupiła 1 osoba
28 zł
rekomendacja eksperta
Najwyższej jakości gilotynka do kocich pazurów. Bezpieczne i precyzyjne cięcia. Antypoślizgowy uchwyt.
Szampon z chlorheksydyną i ketokonazolem 220ml
Kupiło 8 osób
26,38 zł
rekomendacja eksperta
Jest doskonałym preparatem pielęgnacyjnym do stosowania w czasie terapii stanów zapalnych skóry wywołanych: zakażeniami bakteriami gram-dodatnimi i gram-ujemnymi, zakażeniami grzybiczymi. Przyczynia się również do redukcji świądu.
Nożyczki o zaokrąglonych końcówkach
Kupiło 7 osób
20,25 zł
rekomendacja eksperta
Przeznaczone do cięcia i skracania sierści pupila. Nożyczki, które doskonale spisują się przy obcinaniu sierści we wrażliwych miejscach, takich jak łapy, okolice oczu i uszu. Ich zaokrąglone końcówki zapobiegają zranieniu psa.
Filcak dla kota
Kupiły 4 osoby
17,85 zł
rekomendacja eksperta
Filcak do ostrożnego i bezbolesnego usuwania zbitej i sfilcowanej sierści kotów. Bardzo przydatny do długiej sierści, by rozplątywać włos przed dokładniejszym czesaniem.
NOŻYCZKI DO PAZURKÓW 16cm
Kupiła 1 osoba
13,35 zł
rekomendacja eksperta
Trixie De Luxe duże cążki z zamknięciem zabezpieczającym i regulowanym ostrzem. Gdy Wasz pies złamał sobie pazur lub gdy są one już za długie, można je skrócić przy pomocy obcążków, które można indywidualnie nastawić.