Koty

Legowiska i transportery dla kota

Rekomendowane przez specjalistów

Legowisko dla kota LOUNA kol. szary
Kupiło 9 osób
97,09 zł
rekomendacja eksperta
Legowisko LOUNA charakteryzuje się odważnym designem, innowacyjnym stylem i oryginalnym kształtem. Budka dla kota została utrzymana w pięknych zimnych kolorach, które wspaniale prezentują się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkań i domów.
LEGOWISKO-JASKINIA MINOU
(1)
Kupiło 6 osób
59,36 zł
rekomendacja eksperta
Przytulna budka to idealne legowisko zamknięte dla kotów, które uwielbiają się chować i wylegiwać. Miękkie, pluszowe wykończenie zapewni Twojemu pupilowi ciepłe i bezpieczne schronienie.
Transporter Mały drzwi plastikowe szary
(3)
Kupiło 7 osób
43,16 zł
rekomendacja eksperta
Transporter nadaje się do przewozu kotów oraz psów. Wykonany z trwałego i nietoksycznego plastiku. Zapewnia bardzo dobrą wentylację i posiada poręczny uchwyt. Idealne rozwiązanie podczas podróży z czworonogiem.
TRANSPORTER ZWIERZĄT
(2)
Kupiło 13 osób
121 zł
rekomendacja eksperta
Transporter dla zwierząt marki CURVER to nie tylko niesamowita wygoda dla Twojego pupila oraz dla Ciebie jako właściciela. Nowoczesny design jest kolejną zaletą. Pokrywę z łatwością można otworzyć, i wypuścić zwierzaka na zewnątrz.
BOX TRANSPORTOWY "CAPRI" 1 SZARY
(1)
Kupiło 6 osób
51,97 zł
rekomendacja eksperta
Transporter został zaprojektowany tak, aby podróż była komfortowa zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego pupila. Zaczepy do pasów samochodowych dodatkowo gwarantują bezpieczną jazdę.