Koty

Kuwety i akcesoria

Rekomendowane przez specjalistów

TOALETA DLA KOTA ANTRACYT
(9)
Kupiło 145 osób
119 zł
rekomendacja eksperta
Posiadasz Kota i denerwuję Cie nieprzyjemny zapach z kuwety? My wychodzimy na przeciw i przedstawiamy Ci naszą najnowszą propozycję. Estetyczna, przypominająca rattanowy kosz kuweta dla kota z wysuwaną szufladą i schowkiem na akcesoria.
CATS BEST EKO PLUS 40L
(35)
Kupiło 227 osób
89,99 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek wykonany z włókien roślinnych i wyjątkowo delikatny dla kocich łapek. Ulega w 100% biodegradacji. Można go usuwać w toalecie.
Toaleta Narożna Nestor Szara 58.5x45.5x40cm
(4)
Kupiło 20 osób
-18%
72.6 zł
59,80 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta pozwala zaoszczędzić miejsce. Drzwiczki wahadłowe, wygodna w czyszczeniu. Posiada filtr z węgla aktywnego. Ergonomiczny uchwyt i subtelna kolorystyka sprawiają, że kuweta jest jednocześnie praktyczna i elegancka.
SUPER BENEK 35l PINIO
(5)
Kupiły 43 osoby
43,06 zł
rekomendacja eksperta
Ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych. Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, produkt ma przyjemny zapach, przywodzący na myśl las sosnowy lub świerkowy. Bardzo wysoka wchłanialność wilgoci i zapachów.
PIASEK BAZYL 10l Ag+ COMPACT
(4)
Kupiło 18 osób
23,44 zł
rekomendacja eksperta
Żwirki bentonitowe "Bazyl" powstają z najwyższej jakości surowca. Pochłaniają o 10-15% więcej wilgoci, niż inne żwirki. Świetnie się zbrylają, doskonale neutralizują nieprzyjemne zapachy, nie pylą i są bardzo ekonomiczne.
Pochłanaicz zapachów Super Benek Lawenda - 450g
(5)
Kupiło 29 osób
3,50 zł
rekomendacja eksperta
W 100% naturalny produkt całkowicie neutralizujący nieprzyjemne zapachy. Usuwa nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny powstawania przykrych zapachów, a więc wszelkiego rodzaju mikroorganizmy.
Żwirek SUPER BENEK Crystal Standard - 13kg
Kupiło 10 osób
118,06 zł
rekomendacja eksperta
Super Benek Crystal jest podłożem dla zwierząt w postaci żelu krzemionkowego, który pochłania koci mocz wraz z nieprzyjemnymi zapachami oraz ewentualnymi bakteriami, a następnie odparowuje wodę.
Kuweta JUMBO kol. pudrowy róż
Kupiło 6 osób
64,59 zł
rekomendacja eksperta
Szeroka i wysoka ramka zapobiega wydostawaniu się żwirku. Oddzielny spód umożliwia wygodne gruntowne czyszczenie kuwety. Obniżony próg z frontu ułatwia wchodzenie do kuwety kotom starszym oraz kociętom.
SILICA FINE ŻWIREK SILIKATOWY 4L
(7)
Kupiło 38 osób
16,54 zł
rekomendacja eksperta
SILICA FINE to drobny żwirek silikonowy do kociej kuwety. Dzięki swoim doskonałym właściwościom absorpcyjnym pochłania nieczystości i całkowicie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jest bardzo lekki i w 100% przyjazny dla kota i jego otoczenia.
Neutralizator zapachów Super Benek Zielona Herbata - 250 ml
(2)
Kupiło 19 osób
6,45 zł
rekomendacja eksperta
Neutralizator może być stosowany zarówno do odświeżania pomieszczeń, jak i bezpośredniego eliminowania nieprzyjemnych zapachów z kociej kuwety czy psiego legowiska. Zastosowana kompozycja olejków eterycznych tworzy przyjemny aromat.
PUDER DO CZYSZCZENIA KUWET 375g
Kupiło 11 osób
4,92 zł
rekomendacja eksperta
Pudrem wyczyścisz kocią kuwetę, dno klatki dla gryzoni oraz wiele innych! Super Benek Puder jest doskonałym środkiem czyszczącym i dezynfekującym. Wszelkie nieprzyjemne zapachy znikają natychmiast, a czyszczona powierzchnia zostaje odświeżona.
Pochłanaicz zapachów Super Benek Zielony Las - 450g
(1)
Kupiły 22 osoby
3,50 zł
rekomendacja eksperta
Można stosować zarówno w kuwecie jak i bezpośrednio na zabrudzone i nieświeże miejsca. Całkowicie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Likwiduje wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, bakterie i grzyby.
Compact Naturalny 10l
(5)
Kupiło 61 osób
26,99 zł
rekomendacja eksperta
Seria żwirków bentonitowych Compact o charakterystycznym, DROBNYM UZIARNIENIU. Żwirki są bardzo wydajne, zbrylając się tworzą foremne, małe i płaskie grudki. Naturalny zapach głębi ziemi sprawia, iż wszystkie kociaki go akceptują.