Koty

Kuwety i akcesoria

Rekomendowane przez specjalistów

TOALETA DLA KOTA ANTRACYT
(5)
Kupiło 75 osób
121 zł
rekomendacja eksperta
Posiadasz Kota i denerwuję Cie nieprzyjemny zapach z kuwety? My wychodzimy na przeciw i przedstawiamy Ci naszą najnowszą propozycję. Estetyczna, przypominająca rattanowy kosz kuweta dla kota z wysuwaną szufladą i schowkiem na akcesoria.
CATS BEST EKO PLUS 40L
(13)
Kupiło 135 osób
73,28 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek wykonany z włókien roślinnych i wyjątkowo delikatny dla kocich łapek. Ulega w 100% biodegradacji. Można go usuwać w toalecie.
Toaleta Narożna Nestor Szara 58.5x45.5x40cm
(2)
Kupiło 10 osób
66,28 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta pozwala zaoszczędzić miejsce. Drzwiczki wahadłowe, wygodna w czyszczeniu. Posiada filtr z węgla aktywnego. Ergonomiczny uchwyt i subtelna kolorystyka sprawiają, że kuweta jest jednocześnie praktyczna i elegancka.
SUPER BENEK 35l PINIO
(3)
Kupiło 37 osób
45,22 zł
rekomendacja eksperta
Ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych. Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, produkt ma przyjemny zapach, przywodzący na myśl las sosnowy lub świerkowy. Bardzo wysoka wchłanialność wilgoci i zapachów.
Żwirek drewniany Norka Cat's 30l
(18)
Kupiło 47 osób
27,89 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek jest bardzo wydajny, ponieważ podczas sprzątania uzupełniamy i podmieniamy tylko zużytą część żwirku a nie całą zawartość kuwety czy dna klatki. Dobrze pochłania zapachy i zapobiega ich rozprzestrzenianiu po mieszkaniu.
PIASEK BAZYL 10l Ag+ COMPACT
(2)
Kupiło 12 osób
23,97 zł
rekomendacja eksperta
Żwirki bentonitowe "Bazyl" powstają z najwyższej jakości surowca. Pochłaniają o 10-15% więcej wilgoci, niż inne żwirki. Świetnie się zbrylają, doskonale neutralizują nieprzyjemne zapachy, nie pylą i są bardzo ekonomiczne.
KUWETA DLA KOTA Z KRATKĄ 42cm
(2)
Kupiło 7 osób
21,08 zł
rekomendacja eksperta
Odkryta kuweta z przesiewowym dnem. Niskie wejście idealne dla kociąt jak również starszych i chorych kotów, które nie są w stanie skakać, lub źle czują się w zamkniętej kuwecie.
ŁOPATKA DO SYPKICH TOWARÓW 26cm
(3)
Kupiło 8 osób
6,34 zł
rekomendacja eksperta
Praktyczna łopatka do łatwego nabierania żwirku. Wykonana została z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego co nadaje jej trwałości i niezawodności.
Pochłanaicz zapachów Super Benek Lawenda - 450g
(5)
Kupiło 12 osób
4,99 zł
rekomendacja eksperta
W 100% naturalny produkt całkowicie neutralizujący nieprzyjemne zapachy. Usuwa nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny powstawania przykrych zapachów, a więc wszelkiego rodzaju mikroorganizmy.
Moderna Łopatka Średnia granat
(2)
Kupiły 3 osoby
2,98 zł
rekomendacja eksperta
Łopatka do kuwety wykonana z wytrzymałego plastiku. Odpowiednie otwory pozwalają na oddzielenie żwirku drobnej i grubej granulacji. Polecamy przede wszystkim do żwirków nie zbrylających się np. silikonowych lub drewnianych.
Żwirek SUPER BENEK Crystal Standard - 13kg
Kupiła 1 osoba
119,30 zł
rekomendacja eksperta
Super Benek Crystal jest podłożem dla zwierząt w postaci żelu krzemionkowego, który pochłania koci mocz wraz z nieprzyjemnymi zapachami oraz ewentualnymi bakteriami, a następnie odparowuje wodę.
SUPER BENEK 25L CORN CAT KUKURYDZIANY
Kupiło 19 osób
55,71 zł
rekomendacja eksperta
Benek Super CORNCat to naturalny żwirek dla kotów i małych zwierząt, w 100% biodegradowalny, może być utylizowany w toalecie, chłonny i skutecznie absorbujący zapachy.
FRESH KOT 500ml NEUTRALIZATOR ZAPACHU
Kupiło 7 osób
26,90 zł
rekomendacja eksperta
Bioaktywny neutralizator przykrych zapachów kotów. Natychmiast neutralizuje lub eliminuje odór bez użycia składników maskujących lub niebezpiecznych utleniaczy chemicznych. Daje długoterminowy efekt.
Compact Naturalny 10l
(3)
Kupiło 25 osób
22,23 zł
rekomendacja eksperta
Seria żwirków bentonitowych Compact o charakterystycznym, DROBNYM UZIARNIENIU. Żwirki są bardzo wydajne, zbrylając się tworzą foremne, małe i płaskie grudki. Naturalny zapach głębi ziemi sprawia, iż wszystkie kociaki go akceptują.
SILICA FINE ŻWIREK SILIKATOWY 4L
(3)
Kupiły 52 osoby
17,90 zł
rekomendacja eksperta
SILICA FINE to drobny żwirek silikonowy do kociej kuwety. Dzięki swoim doskonałym właściwościom absorpcyjnym pochłania nieczystości i całkowicie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jest bardzo lekki i w 100% przyjazny dla kota i jego otoczenia.