Koty

Kuwety i akcesoria

Rekomendowane przez specjalistów

TOALETA DLA KOTA ANTRACYT
(5)
Kupiły 63 osoby
121 zł
rekomendacja eksperta
Posiadasz Kota i denerwuję Cie nieprzyjemny zapach z kuwety? My wychodzimy na przeciw i przedstawiamy Ci naszą najnowszą propozycję. Estetyczna, przypominająca rattanowy kosz kuweta dla kota z wysuwaną szufladą i schowkiem na akcesoria.
CATS BEST EKO PLUS 40L
(19)
Kupiło 179 osób
-11%
83.99 zł
75,02 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek wykonany z włókien roślinnych i wyjątkowo delikatny dla kocich łapek. Ulega w 100% biodegradacji. Można go usuwać w toalecie.
Toaleta Narożna Nestor Szara 58.5x45.5x40cm
(3)
Kupiło 8 osób
-3%
75.95 zł
73,95 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta pozwala zaoszczędzić miejsce. Drzwiczki wahadłowe, wygodna w czyszczeniu. Posiada filtr z węgla aktywnego. Ergonomiczny uchwyt i subtelna kolorystyka sprawiają, że kuweta jest jednocześnie praktyczna i elegancka.
SUPER BENEK 35l PINIO
(4)
Kupiły 34 osoby
44,68 zł
rekomendacja eksperta
Ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych. Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, produkt ma przyjemny zapach, przywodzący na myśl las sosnowy lub świerkowy. Bardzo wysoka wchłanialność wilgoci i zapachów.
Żwirek drewniany Norka Cat's 30l
(19)
Kupiło 58 osób
27,89 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek jest bardzo wydajny, ponieważ podczas sprzątania uzupełniamy i podmieniamy tylko zużytą część żwirku a nie całą zawartość kuwety czy dna klatki. Dobrze pochłania zapachy i zapobiega ich rozprzestrzenianiu po mieszkaniu.
PIASEK BAZYL 10l Ag+ COMPACT
(2)
Kupiło 13 osób
25,15 zł
rekomendacja eksperta
Żwirki bentonitowe "Bazyl" powstają z najwyższej jakości surowca. Pochłaniają o 10-15% więcej wilgoci, niż inne żwirki. Świetnie się zbrylają, doskonale neutralizują nieprzyjemne zapachy, nie pylą i są bardzo ekonomiczne.
Pochłanaicz zapachów Super Benek Lawenda - 450g
(5)
Kupiło 17 osób
-26%
4.99 zł
3,71 zł
rekomendacja eksperta
W 100% naturalny produkt całkowicie neutralizujący nieprzyjemne zapachy. Usuwa nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny powstawania przykrych zapachów, a więc wszelkiego rodzaju mikroorganizmy.
TOALETA FLIP 2 Z FILTREM I ŁOPATKĄ CLASSIC 45X58X42cm SILVER
Kupiło 0 osób
88,45 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta dedykowana jest dla dużych kotów, a także dla tych, które lubią bawić się żwirkiem. Filtr pochłania nieprzyjemne zapachy z kuwety, zapewniając komfort czystego powietrza. Możliwość odpięcia góry kuwety pomaga w czyszczeniu i wymianie żwirku.
Kuweta FURBA z sitkiem 39x59x22 cm kol. jasnobrązowy
Kupiło 7 osób
54,99 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta Furba z przesiewnym dnem składa się z trzech części w całości do zdemontowania. Innowacyjna metoda przesiewania żwirku za pomocą sitka, dzięki czemu łopatka nie będzie już potrzebna.
Moderna Toaleta z filtrem Eco-Line Classic granat
Kupiło 0 osób
43,75 zł
rekomendacja eksperta
Najwyższa jakość wykonania: bardzo solidny i wytrzymały plastik, doskonałe i precyzyjne wykończenie szczegółów. Całkowita zabudowa kuwety uniemożliwia wydostawanie się żwirku na zewnątrz i zapewnia kotu chwile prywatności.
Compact Naturalny 10l
(3)
Kupiło 15 osób
21,84 zł
rekomendacja eksperta
Seria żwirków bentonitowych Compact o charakterystycznym, DROBNYM UZIARNIENIU. Żwirki są bardzo wydajne, zbrylając się tworzą foremne, małe i płaskie grudki. Naturalny zapach głębi ziemi sprawia, iż wszystkie kociaki go akceptują.
SILICA FINE ŻWIREK SILIKATOWY 4L
(5)
Kupiło 55 osób
17,90 zł
rekomendacja eksperta
SILICA FINE to drobny żwirek silikonowy do kociej kuwety. Dzięki swoim doskonałym właściwościom absorpcyjnym pochłania nieczystości i całkowicie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jest bardzo lekki i w 100% przyjazny dla kota i jego otoczenia.
Neutralizator zapachów Super Benek Zielona Herbata - 250 ml
(1)
Kupiło 5 osób
6,40 zł
rekomendacja eksperta
Neutralizator może być stosowany zarówno do odświeżania pomieszczeń, jak i bezpośredniego eliminowania nieprzyjemnych zapachów z kociej kuwety czy psiego legowiska. Zastosowana kompozycja olejków eterycznych tworzy przyjemny aromat.
PUDER DO CZYSZCZENIA KUWET 375g
Kupiło 13 osób
5 zł
rekomendacja eksperta
Pudrem wyczyścisz kocią kuwetę, dno klatki dla gryzoni oraz wiele innych! Super Benek Puder jest doskonałym środkiem czyszczącym i dezynfekującym. Wszelkie nieprzyjemne zapachy znikają natychmiast, a czyszczona powierzchnia zostaje odświeżona.
Żwirek SUPER BENEK Crystal Standard - 13kg
Kupiło 7 osób
126,99 zł
rekomendacja eksperta
Super Benek Crystal jest podłożem dla zwierząt w postaci żelu krzemionkowego, który pochłania koci mocz wraz z nieprzyjemnymi zapachami oraz ewentualnymi bakteriami, a następnie odparowuje wodę.