Koty

Kuwety i akcesoria

Rekomendowane przez specjalistów

TOALETA DLA KOTA ANTRACYT
(5)
Kupiło 77 osób
120 zł
rekomendacja eksperta
Posiadasz Kota i denerwuję Cie nieprzyjemny zapach z kuwety? My wychodzimy na przeciw i przedstawiamy Ci naszą najnowszą propozycję. Estetyczna, przypominająca rattanowy kosz kuweta dla kota z wysuwaną szufladą i schowkiem na akcesoria.
CATS BEST EKO PLUS 40L
(11)
Kupiły 83 osoby
72,56 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek wykonany z włókien roślinnych i wyjątkowo delikatny dla kocich łapek. Ulega w 100% biodegradacji. Można go usuwać w toalecie.
Toaleta Narożna Nestor Szara 58.5x45.5x40cm
(2)
Kupiło 9 osób
-19%
73.15 zł
59,80 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta pozwala zaoszczędzić miejsce. Drzwiczki wahadłowe, wygodna w czyszczeniu. Posiada filtr z węgla aktywnego. Ergonomiczny uchwyt i subtelna kolorystyka sprawiają, że kuweta jest jednocześnie praktyczna i elegancka.
SUPER BENEK 35l PINIO
(2)
Kupiły 34 osoby
45,22 zł
rekomendacja eksperta
Ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych. Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, produkt ma przyjemny zapach, przywodzący na myśl las sosnowy lub świerkowy. Bardzo wysoka wchłanialność wilgoci i zapachów.
KUWETA DLA KOTA Z KRATKĄ 42cm
(2)
Kupiło 10 osób
29,52 zł
rekomendacja eksperta
Odkryta kuweta z przesiewowym dnem. Niskie wejście idealne dla kociąt jak również starszych i chorych kotów, które nie są w stanie skakać, lub źle czują się w zamkniętej kuwecie.
PIASEK BAZYL 10l Ag+ COMPACT
(2)
Kupiło 16 osób
27,39 zł
rekomendacja eksperta
Żwirki bentonitowe "Bazyl" powstają z najwyższej jakości surowca. Pochłaniają o 10-15% więcej wilgoci, niż inne żwirki. Świetnie się zbrylają, doskonale neutralizują nieprzyjemne zapachy, nie pylą i są bardzo ekonomiczne.
Żwirek drewniany Norka Cat's 30l
(17)
Kupiło 47 osób
-17%
26.9 zł
22,42 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek jest bardzo wydajny, ponieważ podczas sprzątania uzupełniamy i podmieniamy tylko zużytą część żwirku a nie całą zawartość kuwety czy dna klatki. Dobrze pochłania zapachy i zapobiega ich rozprzestrzenianiu po mieszkaniu.
Pochłanaicz zapachów Super Benek Lawenda - 450g
(5)
Kupiło 10 osób
4,57 zł
rekomendacja eksperta
W 100% naturalny produkt całkowicie neutralizujący nieprzyjemne zapachy. Usuwa nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny powstawania przykrych zapachów, a więc wszelkiego rodzaju mikroorganizmy.
ŁOPATKA DO SYPKICH TOWARÓW 26cm
(3)
Kupiło 9 osób
3,83 zł
rekomendacja eksperta
Praktyczna łopatka do łatwego nabierania żwirku. Wykonana została z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego co nadaje jej trwałości i niezawodności.
Moderna Łopatka Średnia granat
(2)
Kupiły 4 osoby
3,02 zł
rekomendacja eksperta
Łopatka do kuwety wykonana z wytrzymałego plastiku. Odpowiednie otwory pozwalają na oddzielenie żwirku drobnej i grubej granulacji. Polecamy przede wszystkim do żwirków nie zbrylających się np. silikonowych lub drewnianych.
Kuweta FURBA z sitkiem 39x59x22 cm kol. jasnobrązowy
Kupiła 1 osoba
-16%
59.23 zł
49,99 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta Furba z przesiewnym dnem składa się z trzech części w całości do zdemontowania. Innowacyjna metoda przesiewania żwirku za pomocą sitka, dzięki czemu łopatka nie będzie już potrzebna.
SILICA FINE ŻWIREK SILIKATOWY 4L
(3)
Kupiło 47 osób
15,22 zł
rekomendacja eksperta
SILICA FINE to drobny żwirek silikonowy do kociej kuwety. Dzięki swoim doskonałym właściwościom absorpcyjnym pochłania nieczystości i całkowicie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jest bardzo lekki i w 100% przyjazny dla kota i jego otoczenia.