Kontrolery
Do koszyka

Kontroler MicroConnect (MC-USB3.0-F3B1)

ID produktu: 999100
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Interfejs: PCI-Express 2.0
  • Maksymalny transfer: 5 Gb/s
  • Złącza wewnętrzne: 1x USB 3.0
  • Złącza zewnętrzne: 3x USB 3.0
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kontroler MicroConnect posiada 3 porty USB-A zewnętrzne oraz port USB-A wewnętrzny. Wszystkie porty są w standardzie USB 3.0.

Specyfikacja

Windows 7
Windows 7 x 64
Windows 8
Windows 8 x64
Windows Vista
Windows Vista x 64
Windows XP
Windows XP (SP2)
Windows XP Home

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: NEC MS V423 60003397, Rexel Teczka kopertowa A4 mix 5 kol. (5 szt.) (16129AS), Esperanza Esperanza EKG003 (5901299914601), Sencor SWS 212RC, Dell N1548P (210-AEWB), Lindy Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um, Multimode, 3m (46392), Razer Goliathus Control Fissure Large (RZ02-01070700-R3M2), Trixie Smycz Classic regulowana - Czerwona 1.5 cm XS-S, Beko MCB 25433X, Marumi Exus Lens Protect Solid 77mm (MPROTECT77_S_EXUS), StarTech USB-C, DVI, RJ45, DKT30CDVPD, E-Blue Auroza Gaming (MMEBE39UGTPP), HR GRIP Quicky Smart Amigo (22010611), G3Ferrari Titosto (G10082), Rearth Etui Ringke Slim Apple iPhone 7/8 Plus Frost Gray, Ami Play Kurtka Puchowa Bronx 46 cm Cocker Spaniel Czarny, Timex Pasek do zegarka Timex TW2P58800 PW2P58800 20 mm Skóra, Hurtel Żelowy pokrowiec etui Ultra Clear 0.5mm Nokia 2.1 przezroczysty, JetWorld Toner Magenta Lexmark X925 X925de / X925H2MG / 7500 stron / zamiennik refabrykowany uniwersalny