Sieci bezprzewodowe - komponenty (28)

Sieci bezprzewodowe - komponenty

(28)
Typ:
Inne
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Typ:Inne
 Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Indoor 48V 802.3af (INS-3AF-I-G)
 MikroTik S-53LC20D
 MikroTik Obudowa MT CA450 do RB450 and RB450G (MT CA450)
 MikroTik Kabel MT S+DA0001
 Ubiquiti Radome dla NBE-M5-400 i NBE-M2-400 (NBE-RAD-400)
 Ubiquiti NBE-WMK
 LogiLink Przedłużacz do anteny R-SMA ST- BU, 3m (WL0100)
 Ubiquiti NanoMount Bracket
 HP ARUBA AP-220-MNT-W1W MT BASIC - JW047A
 LogiLink WLAN Surge protector (WL0105)
 LogiLink Blokada portu RJ-45 (MP0042)
 Lancom Systems Mocowanie ścienne (61345)
 Longshine Wireless AC USB 3.0, 867Mbit (LCS-8133)
 MikroTik MT S+DA0003

MikroTik MT S+DA0003

ID produktu: 645292
CECHY PRODUKTU
Typ: Inne
Pokaż więcej
-13%
184,51 zł
161,60 zł
 Ubiquiti Zestaw konwersji AF-5X do RocketDish RD-5G30/34 (AF-5G-OMT-S45)
 ELO TouchSystems WALL MOUNT KIT for I-Series (E160491)
 ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km (ex.2237)
 Longshine USB 2.0 over IP, WLAN, RJ45, USB (LCS-US204)
 Ubiquiti UBNT-AIRMAX-SEC-5G-90-17
298,29 zł
Darmowa dostawa.
 Ubiquiti NanoBeam M 13dBi 2.4GHz 802.11g/n MIMO 2x2 TDMA, 64MB RAM, PoE (NBE-M2-13)
 Ubiquiti UBNT-AIRMAX-SEC-2G-90-16
511,39 zł
Darmowa dostawa.
 LevelOne Repeter PoE - POR-0103
781,24 zł
Darmowa dostawa.
 Ubiquiti AirFiber 500Mbps+ AF-2X (AF-2X)
2 093,39 zł
Darmowa dostawa.
 Ubiquiti PowerBeam ac ISO 5Ghz, airMAX (PBE-5AC-400-ISO-5)