Środki czyszczące do elektroniki Logo (39)

Środki czyszczące do elektroniki Logo

(39)
Producenci:
Logo
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Logo
 Logo ściereczka, mikrowłókno z nadrukiem, 15x17cm, niebieska
 Logo Ściereczki Hydrofilne 15x15cm 10szt. (23533)
 Logo ściereczka, mikrowłókno z nadrukiem, 15x17cm, niebieska
 Logo Ściereczki hydrofilne 15x15cm 25szt
 Logo płyn czyszczący w aerozolu, 50ml
 Logo płyn do ekranów, aerozol, 50ml
 Logo ręczniki/chusteczki, na tablet, smartphone, opakowanie zamykane, 20 szt.
 Logo płyn do plastiku, aerozol, 50ml
 Logo Środki czyszczące ściereczka, mikrowłókno z nadrukiem, 30x30cm, niebieska, LOGO - 24245
 Logo zestaw 2 w 1, na tablet, smartphone, 6ml sprey z mikrofibrą
 Logo zestaw 2 w 1, na tablet, smartphone, 14ml sprey z mikrofibrą
 Logo płyn czyszczący w aerozolu, 125ml
 Logo pianka czyszcząca, antystatyczna, 400ml
 Logo zestaw do ekranów,  rozpylacz 50ml, 10 ściereczek
 Logo jednorazowe uniwersalny, pudełko, 100szt.
 Logo zestaw czyszczący, rozpylacz 50ml, 10 ściereczek, 3 aplikatory
 Logo zestaw do plastiku, rozpylacz 50ml, 10 ściereczek, 3 aplikatory
 Logo zestaw, na klawiaturę, spray 50ml., 5 ściereczek, 3, LOGO
 Logo chusteczki jednorazowe do plastiku, pudełko, 100szt.
 Logo płyn, na białe tablice, 250 ml
 Logo płyn do ekranów, aerozol, 125ml
 Logo płyn do plastiku, aerozol, 125ml
 Logo płyn, na zaschnięte tusze, 20 ml

Akcesoria do czyszczenia komputera

Utrzymywanie porządku na biurku jest łatwe, szybkie i wygodne, jeśli tylko dysponuje się odpowiednimi akcesoriami do sprzątania tych specyficznych powierzchni. Kluczem do sukcesu w czyszczeniu sprzętów elektronicznych jest stosowanie dobrze dopasowanych specyfików oraz akcesoriów, które pomagają usuwać zabrudzenia, działają antystatycznie oraz nie są szkodliwe dla czyszczonych powierzchni. Urządzenia elektroniczne, a w szczególności komputer, monitor i klawiatura to elementy, które powinny być czyszczone specyfikami dedykowanymi do tego zastosowania, a nie przypadkowymi produktami, które mogłyby pozostawiać smugi. Pianka do plastiku, ściereczka z mikrofibry i delikatne szczotki do usuwania kurzu i paproszków świetnie poradzą sobie z zakurzonym komputerem.

Specyfiki i akcesoria do czyszczenia elektroniki – na co zwrócić uwagę?

Oferta akcesoriów oraz środków do oczyszczania urządzeń elektrycznych, a w szczególności komputerów i urządzeń peryferyjnych, jest bardzo szeroka i różnorodna. Przy wyborze produktów tego typu warto kierować się ich sugerowanym przeznaczeniem – pianka do LCD będzie idealnym wyborem do monitorów, ale do obudowy PC już niekoniecznie – jakością, pojemnością, a nawet składem. Wielu użytkowników docenia rozwiązania ekologiczne, jak choćby płyn do czyszczenia bez chemii, miękkie szmatki, specyfiki na bazie naturalnych składników, jakich nie brak w ofercie naszego sklepu. Wybierając akcesoria czyszczące do komputerów warto dopasować je do specyfiki posiadanego sprzętu. Jeśli zależy nam na bieżącym oczyszczaniu klawiatury z kurzu i paproszków, to warto zdecydować się na sprężone powietrze, a jeśli szukamy środka o dość uniwersalnym zastosowaniu, to warto przyjrzeć się bliżej piance do plastiku oraz nawilżanym chusteczkom do urządzeń elektronicznych.

Markowe specyfiki i akcesoria do czyszczenia komputerów

Oferta środków do czyszczenia elektroniki jest, w naszym sklepie, bardzo szeroka i na tyle różnorodna, by z łatwością można było dopasować rozwiązanie do czyszczenia dowolnych powierzchni i urządzeń domowych i biurowych. Bez względu na to, czy ma to być pianka do ekranów, czy raczej chusteczki nawilżane do ekranów, powietrze sprężone, szczotka lub pędzelek, w asortymencie naszego sklepu można znaleźć je wszystkie i to w wielu różnych wariantach. Wybierając akcesoria oraz środki do czyszczenia elektroniki, warto zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj produktu i jego cenę, ale także na renomę producenta. Akcesoria czyszczące Vileda są powszechnie znane i chętnie wybierane do domów oraz biur, akcesoria czyszczące AF także cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na dobry stosunek ceny do jakości i pojemności, a akcesoria czyszczące Logo, Tracer lub Curver równie często goszczą na listach bestsellerów w tej kategorii. Przy zakupie warto wziąć pod uwagę tę popularność, a także sposób działania wybranych specyfików i akcesoriów. Produkty do czyszczenia elektroniki przydadzą się nie tylko w biurze lub podczas sprzątania wokół domowego komputera, ale także wtedy, gdy zechcemy przetrzeć ekran telewizora, tabletu lub smartfona. Akcesoria te są dość uniwersalne i przydatne praktycznie w każdym domu lub firmie, dlatego warto posiadać ich odpowiedni zapas.