Komputery Mini PC i NUC

Komputer Fujitsu Esprimo Q958/W10Pro i5-8500T/8GB/SSD256+1TB

ID produktu: 6081060
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Karta graficzna: Zintegrowana
  • Pamięć RAM (zainstalowana): 8 GB
  • Procesor: Intel Core i5-8500T
  • Rodzaj obudowy: Mini PC
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Komputer Fujitsu Esprimo Q958/W10Pro i5-8500T/8GB/SSD256+1TB

Specyfikacja

Esprimo
Czarny
Do domu i biura
Windows 10 Pro
Intel Core i5-8500T
1x COM
1x DVI
1x Mikrofonowe (wejście)
1x RJ-45
1x Słuchawkowe (wyjście)
1x Zasilania (AC)
2x Display Port
Zintegrowana
Współdzielona z pamięci RAM
Zintegrowana
Klawiatura
Mysz

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Brother TZE262, Elmak SAVIO CL-58, Newstar Uchwyt LED-W500 32"-60", NoName HDMI Micro - HDMI 1m czarny, MicroConnect DisplayPort - HDMI 7.5m czarny (DP-HDMI-750H), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC MM 50/125 OM2 1m (54047), TELLME Etui FERRARA DUO do SAMSUNG GALAXY S2 (FBI9100PROD), Herlitz Smart Horses 31 Częściowy (0050008308), Katun kompatybilny toner z 841769, black (44300), Lindy HDMI - HDMI 40m czarny (38177), LogiLink Patchcord CAT 5e UTP 1.5m, szary (CP1042U), Expression TUSZ DO EPSON (T6164) B 300/ 500/ 510N YELLOW (P) - C13T616400, Asarto Toner Asarto do HP 124A I LJ CLJ 1600/2600/2605 | yellow, AgfaPhoto Toner APTO43979102E / 43979102 (Black), Mercury Goospery ETUI RING2 SAMSUNG G935 S7 EDGE SREBRNE, Orink Toner do drukarek Samsung ML1641 / 1640 / 2241 / 2240 | Black | 1500str. LSML D108 OR uniwersalny, Plantronics Blackwire 5220/C5220