Komputery stacjonarne

Komputer Dell Precision T3630 MT (NBD-53155021)

Do domu i biura Windows 10 Pro
ID produktu: 5801890
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Chipset graficzny: Quadro P2000
  • Model procesora: Intel Core i7-8700
  • System operacyjny: Windows 10 Pro
  • Wielkość pamięci RAM: 16 GB
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty i leasing

Opis produktu

 

Specyfikacja

Zastosowanie
Do domu i biura
Precision
Windows 10 Pro
Napęd optyczny
DVD±RW
Quadro P2000
Liczba obsługiwanych monitorów
3
Karta dźwiękowa
Zintegrowana
10/100/1000
Złącza na tylnym panelu
1x HDMI
1x RJ-45
1x Wyjście liniowe/słuchawkowe
1x Wyjście-wejście liniowe słuchawkowe/mikrofonowe
1x Zasilania (AC)
4x DisplayPort
Wielkość pamięci RAM
16 GB
Typ pamięci RAM
DDR4
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)
4/2
Moc [W]
460
Czytnik kart pamięci
Tak
Obsługiwane karty pamięci
Memory Stick
Memory Stick Duo
Memory Stick Pro
MultiMediaCard
SD (SecureDigital)
SDHC
SDXC
Wysokość [cm]
33.5
Szerokość [cm]
17.6
Głębokość [cm]
34.5
Waga [kg]
9.35
Załączone wyposażenie
Kabel zasilający
Klawiatura
Mysz
Klawiatura
Tak
Mysz
Tak

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson Zestaw naprawczy C13S051206, Gembird Scart - Scart, 1.5m, Czarny (SK10150LC), Hama HDMI Mini HDMI, 1.5m, Czarny (991221190000), DeLonghi Eletta ECAM 45.760.W, Parrot Śmigła Niebiesko Czarne do Bebop Drone (PF070105AA), Digitus Patchcord światłowodowy, ST-ST, 1m (DK-2511-01), Apple iPhone 6s 128GB Szary (MKQT2), Mega Creative Samochód RC Porsche Cayenne Mix 1:16, MicroConnect DisplayPort Mini D-Sub (VGA), 1m, Biały (MDPVGA3W), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 3m (54041), SportPet KOCI ŁOWCA, FEMANGA Carbo - Active 250ml, Meliconi HP Steto (497308BA), Mercury Mercury Sky Slide A5 A520 2017 różowy /pink, GSM City CASE ETUI KLOCKI WZÓR 6 IPHONE 7 PLUS, Brita MARELLA COOL 2.4l , TOP-2000 BRULION A5 96K MISS ELEGANCE LINIA Z MARGINESEM (135339a), Rotpunkt Termos 227 1500ml eggsell, SilverStone Argon SST-AR01-V3 (SST-AR01-V3)