Kensington

Kensington. Najwyższa jakość i najlepsze rozwiązania.

Kensington

Kensington to wybór profesjonalistów. Jest liderem w dziedzinie akcesoriów do komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych, któremu zaufały organizacje na całym świecie od ponad 35 lat.

Zabezpieczenia

Od 1992 roku, kiedy po raz pierwszy wynaleźliśmy zamek do laptopa, zamki i kable firmy Kensington są złotym standardem w rozwiązaniach dotyczących zamków i zabezpieczeń.

Nasze zamki i kable są wytrzymałe, łatwe w użyciu, kompatybilne z 90% urządzeń biznesowych. Sprawdź nasze rozwiązania w zakresie zamków i sądzimy, że przekonasz się, dlaczego sprzedaliśmy wystarczająco dużo zamków i kabli, aby móc dwukrotnie okrążyć świat.

Filtry antyodblaskowe i osłony zapewniające prywatność

Filtry prywatności Kensington zmniejszają ryzyko ujawnienia poufnychi cennych informacji niechcianym widzom. Niezależnie od tego, czy jesteś w ruchu, czy w biurze, nie musisz zmieniać swojej zwykłej pozycji roboczej, aby chronić swoje dane przed wścibskimi oczami. Pracuj bez zakłóceń dzięki filtrowi ekranu prywatności Kensington.

Torby i plecaki

Ergonomiczna konstrukcja, wytrzymałe materiały i stylowy wygląd. Walizki, torby, plecaki - szeroka oferta pozwoli znaleźć każdemu coś dostosowanego do swoich potrzeb. Liczne przegrudki pozwalaja na uporządkowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów.

Replikatory i stacje dokujące

Nasze doświadczenie, obiektywizm, zaangażowanie w jakość i ugruntowane relacje z branżą sprawiają, że dostarczamy uniwersalne rozwiązania dokowania klasy biznesowej, które pomogą dzisiejszym profesjonalistom mobilnym w jak najlepszym wykorzystaniu ich urządzeń mobilnych.

Ergonomia

Rozwiązania w zakresie ergonomii w firmie Kensington zostały opracowane z myślą o poprawie jakości życia w pracy. Opatentowany przez firmę Kensington system SmartFit® pozwala każdej osobie łatwo dostosować swoje środowisko pracy, aby uzyskać dokładną regulację i maksymalny komfort dzięki akcesoriom biurkowym.

Myszki, klawiatury, trackballe, prezentery, itp.

Najwyższej jakość akcesoria, które udoskonalą Twoje stanowisko pracy. Innowacyjne rozwiązania zastosowane przy tworzeniu produktów znacznie poprawią komfort pracy.