Karty pamięci
Do koszyka

Karta pamięci ADATA CFast Card 32GB (ISC3E-032GT)

ID produktu: 702148
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność: 32 GB
  • Typ karty: CFast
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Karta pamięci CFast o pojemności 32 GB.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet KABEL TELEFONICZNY 4-ŻYŁY PŁASKI 100M SZARY, Green Cell Zasilacz do tabletu Microsoft Surface RT, RT/2, Pro i Pro 2 (AD62), MicroLamp do Hitachi, 150W (ML10346), Vax Worki 5 szt. do 6131,6151,7151 (1-1-131045-00), Morele.net Elektroniczna Karta Podarunkowa 75 zł, Skullcandy INK'D 2.0 Czarno-czerwone (S2IKDY-010), Silicon Power Armor A85M 3TB USB 3.0 (SP030TBPHDA85S3S), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 2m (54044), Addison Technology PRINCETON 14,1" (302014), HP HP SN6000B SAN SWITCH - TC356AAE, TOP-2000 BLOK BIUROWY TOP-2000 A4 100K KRATA OFFICE - 400041100, Samsung Etui LED View do Galaxy Note 8, zloty (EF-NN950PFEGWW), ClutchChairZ Shift Series Charlie czerwony (STC78BR), HOBBYDOG Legowisko samochodowe Royal Trunk - Grafit R1, Berlinger Haus Granit Diamond 28cm, Argo Folia do bindowania zielona przezroczysta, GSM City CASE ETUI WIÓRKI ZŁOTE GOLD SAMSUNG GALAXY J3 2017, SPIGEN SGP SPIGEN HYBRID ”NX” IPHONE XS MAX GUNMETAL, Cif CIF_Cream mleczko z mikrokryształkami do czyszczenia powierzchni Original 540g, CFast