Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Kabura SLIM FLEXI Sam J7 J730 biały/whit e 2017

ID produktu: 4691126
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Biały
  • Czarny
  • Czerwony
  • Fioletowy
  • Grafitowy
  • Pomarańczowy
  • Różowy
  • Szary
  • Złoty
Dedykowany model:
  • Galaxy Alpha
  • Nova Plus
  • Galaxy J1 (2016)
  • Mi A1
  • Galaxy J1 mini
  • Galaxy Core 2
  • Galaxy S2
  • Galaxy Young 2
  • Galaxy A3
  • Galaxy A3 (2016)
  • Xperia E3
  • Xperia C3
  • Redmi 4X
  • Galaxy S4
  • Xperia E4G
  • Galaxy S5 Mini
  • Galaxy A5 (2016)
  • Galaxy Note 5
  • Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 Mini
  • Xperia M5
  • Xperia Z5
  • Mi 5X, Mi A1
  • Honor 6
  • Nokia 6
  • iPhone 6
  • Galaxy J7 (2017)
  • Galaxy S7
  • Galaxy S7 Edge
  • Honor 7i ShotX
  • P8 Lite, P9 Lite
  • S9 Plus
  • Galaxy S9
  • Lumia 930
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Futerał idealnie dopasowany do modelu Ultra Slim, posiada wszystkie wycięcia niezbędne do swobodnego korzystania z telefonu. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a brzegi wzmocniono solidnym i trwałym szwem. Elastyczne mocowanie telefonu wykonane z termokurczliwego poliuretanu (TPU), klapka futerału zapinana na dwa magnesy

Specyfikacja

Biały
Etui - klapka
TPU (termoplastyczny poliuretan)
Galaxy J7 (2017)

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Tracer Zelih Duo RF nano (TRAMYS44904), Lynx CS Światłowód krosowy LC/SC, OM3, zielony, 2m (DPX-50-LC/SC-OM3-2), FRESH N REBEL BRICK FABRIQ EDITION INDIGO (001568020000), Hyundai Odtwarzacz MP4 Hyundai - MPC501GB4FMBL - HY-MPC501GB4FMBL, Equip Kabel SATA - SATA, 1m, czerwony (111901), Trixie APORT DREWNIANY 400g, Trixie Kabanos Z Wołowiną 65g/szt 50szt/op, TRENDnet TI-PF11SFP, Crystal Dynamics Tomb Raider - Game of the Year Edition, ESD, Adler AD 4068, Trodat Pioro kulkowe UB-205 Czerwone, Baseus magnetyczny samochodowy leather 360 kokpit black, NoName Etui Back Case 0,3 dla Galaxy S6 EDGE+, MasterLock Linka zabezpieczająca z mini D-lock - 20mm - 1,5m, Enzzo ETUI ENZZO SAMSUNG S7560 TREND GREEK ALLEY, LINDY Lindy 36470 Kabel HDMI - HDMI 2.0 High Speed 4K UHD Black Line - 0,5m, BREF Środek do czyszczenia WC „BREF Power Aktiv Lemon” 2x50g, Media.Vision Shining Resonance Refrain, Aero Press Zaparzacz do kawy AeroPress 82R08 (kolor czarny)