Kable i konwertery AV

Kabel VivoLink HDMI - HDMI, 7.5, Czarny (PROHDMILD7.5)

ID produktu: 931236
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Długość kabla [m]:
  • 5
  • 10
  • 15
  • 30
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Kabel HDMI - HDMI 1920 x 1080 60Hz firmy VivoLink.

Specyfikacja

Kabel
HDMI - HDMI
Konwerter
Nie dotyczy
Czarny
Obsługa sygnału
2K
3D
4K
FullHD

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 lat
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: InLine DVI - DVI, 3, Czarny (17763P), Whirlpool AKT8130 BA, OWC Czujnik temperatury do HDD iMac 27" 2012 (OWCDIDIMACHDD12), Axis Kabel sieciowy z uszczelką 5m (5700-331), HP Polisa serwisowa 5 year Next business day (U8PK5E), Kingston DDR3L 8GB, 1600MHz (KCP3L16ND8/8), InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 62.5/125µm, OM1, 1m (81601), MicroConnect Duplex SC/SC 9/125µm OS2 2m (IB221002), Stanger Zestaw piór kulkowych 4x (740014), HP HP Dysk SSD 256GB SSD 2.5 SATA TLC - M0F34AA, CHABA MAJTKI DLA PSA 6, PINOKIO DOMEK DLA ŚWINKI MAŁY PINO-32, Mesio.pl Piórnik PA438 mini kropki (249247), MSI GV62 8RD-018XPL 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 2TB HDD/ Windows 10 Home PL , DJI Gogle FPV Goggles Racing Edition Combo, Tescoma plastikowa Presto 36x24cm , Quality Imaging Toner QI-LE2050 / X463X21G (Black), Viva Media Inc Draft Day Sports Pro Basketball 4 Steam CD Key, Qoltec Zasilacz do Lenovo | 135W | 20V | 6.75A | 5.5*2.5