Kable AV

Kabel VivoLink DisplayPort - DisplayPort 7.5m czarny (PRODPAM7.5)

ID produktu: 931200
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla: 7.5m
  • Rodzaj wtyków: Wtyk - Wtyk
  • Rodzaj złącz: DisplayPort - DisplayPort
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Kabel VivoLink Pro DisplayPort wzmacniany.

Specyfikacja

Rodzaj złącz
DisplayPort - DisplayPort
Rodzaj wtyków
Wtyk - Wtyk
Kolor
czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 lat
Typ gwarancji
Producenta

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Morele.net Montaż komputera + Instalacja systemu operacyjnego, NetRack NBOX zaślepka 1M - (120-08), Jabra BIZ 2400 USB Duo MS 2499-823-104, Speedlink SL-7501 Porter 2.5” (SL-7501), HP Polisa serwisowa 3y Nbd+DMR Color LJ M651 Support (U1UJ8E), TB Drukarkowy AM-BM 3m, czarny, Intermec PX6B - (PX6C010000000020), Ugreen 3 porty USB 1.5m Biała (PT-UG-0024), InLine DVI-I - DVI-I 0.2m czarny (17301G), Axial Sprężyna 12.5x60mm 2.63 lbs/in szara (AX31145), Tristar Tristar EC-0A05 Dust Bag, 5 pieces, Suitable for AEG, Electrolux, Progress, Volta - EC-0A05, Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 10m (54286), Dicota Skin base do laptopa 15-15.6", szary (D31295), Ballograf Import Długopis Rondo Fun Niebieski (1082800), Froster Kubek Tablica 900ml , Art-Pol Foto Ramka, Mercury Bravo iPhone 7 różowy/hot pink, Optima Długopis żelowy błękitny 0,7mm (12szt) , Hiro 770-H45 (NBC770-H45 NTT)