Kable i konwertery AV
Do koszyka

Kabel LogiLink HDMI - HDMI, 1.5, Czarny (CH0041)

ID produktu: 1180580
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 1.5
  • Kabel: HDMI - HDMI
  • Konwerter: Nie dotyczy
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel posiadający złącze HDMI oraz złacze kątowe HDMI firmy Logilink. Kabel o długości 1.5m, koloru czarnego.

Specyfikacja

Kabel
HDMI - HDMI
Konwerter
Nie dotyczy
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Unitek DisplayPort D-Sub (VGA), 0.1, Czarny (Y5118E), LogiLink UA0107, Rystor Zestaw Cienkopisów RC-04, 12SZT, Speedup URZĄD MIAR Usługa wzorcowania w okresie gwarancji alkomatu, Bitdefender Total Security 2019 (BDMD-N-1Y-10D), Skyartec Łopaty główne (NANO-030), LINDY Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um, Multimode, 3m (46392), Xtrfy NiP Volcano-Edition (XTP1-L4-NiP-VO), Dingo kaganiec psy bojowe American Staffordshire Terrier pies - 14157, Tetra TetraMalawi Flakes 250 ml, Canon I-SENSYS LBP710CX - 0656C006, Ledvance Parathom PAR16, 6.9W, 827, GU10 , Ferrari Etui Ferrari book FEMTFLBKS4RE i9505 S4, Nokia BL-6P 830mah, GiftWorld Porcelanowy mini kubek retro Travel, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00VWPB) 8 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Kruger&Matz Move 8 mini 8GB Czarny, Jays Słuchawki Jays A-JAYS SIX BT BK, NoName Nakładka do Samsung Galaxy A7 2018 niebieska