Kable i konwertery AV
Do koszyka

Kabel Goobay MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 5, Czarny (93970)

ID produktu: 3345830
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 5
  • Kabel: Nie dotyczy
  • Konwerter: MiniJack 3.5 mm, D-Sub (VGA)
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel monitorowy VGA D-Sub 15-pin Full HD SVGA + Jack 3,5mm 5m (93970)

 

Dane techniczne:

  • Długość: 5m
  • Kolor izolacji: czarny
  • Kolor przepustu przeciwzgięciowego: czarny
  • Konfiguracja wtyków / pinów: 1:1
  • Liczba złączy 1: 1
  • Liczba złączy 2: 1
  • Liczba złączy 3: 1
  • Przepust przeciwzgięciowy: profilowany
  • Rodzaj połączenia: wtyki proste
  • Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1: VGA (D-sub)
  • Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2: VGA (D-sub)
  • Rodzaj złącza 3: Jack 3,5mm (stereo)

Specyfikacja

Przekazywany sygnał
Video
Kabel
Nie dotyczy
Konwerter
D-Sub (VGA)
MiniJack 3.5 mm
Czarny

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Idealny do moich potrzeb, połączenie z dźwiękiem daje możliwość podpięcioa nawet starego kompa do TV, piękna sprawa
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Philips CD-R 700MB 52X CAKE*100 CR7D5NB00/00, Zebra Z-PERF 1000D - (3002654), Sharkoon przedłużacz, 1,0m, USB3.0, czarny (4044951015672), InLine Przedłużacz zasilania, czarny 2m (16402), InLine Ruchomy uchwyt do biurka (23159A), UPrint B-980Y / LC-980Y (Żółty), Dino Dino Obroża taśma dla psa 20mm/57cm brązowy, Dingo rączka "Exclusive" 20 mm x 35 cm, natural, Zolux Dekoracja akwarystyczna - Palma Trio, Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel USB (945-000009), Rayovac D LR20 2St. (04020944402), Samsung BLUETOOTH-HEADSET - BHM1350EFEGXEG, MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 3m 50/125 OM5 - FIB571003, Herlitz Cube Butterfy & Stars (159675), HAM STAK MŁODE PĘDY LESZCZYNY Z MARCHWIĄ 50g, Oxford Kołozeszyt Krata 90x140 Lagoon 90k, Q&Q VP84-007 czarny, Bollire Zestaw garnków 16cm, Jackbox Games, Inc. Drawful 2 Steam CD Key