Kable teleinformatyczne

Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy ST - SC, Multimode, OM2, 1m (470100)

Kable proste
ID produktu: 945067
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy ST - SC, Multimode, OM2, 1m.

 

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex ST
Duplex SC
Żyły
8
Izolacja
Polichlorek winylu

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Assmann USB 2.0(wtyk)/USB(gniazdo) 1,8m beżowy (AK-300200-018-E), Koolance szybko złączka 13/10mm, czarny (QD3-FS10X13-BK), NoName Goldstar 6710V00090B, Zamiennik (PIL0186/LX P596), Omnimount Uchwyt WM4-L 37"-52", PowerNeed z ładowarką solarną 6.5W (SBS12), Clatronic WA 3491, Omega 4w1 microUSB, miniUSB, iPhone4, Apple 30pin, czarno-biały (OUCK4WB), GoodRam UCL3 32GB (UCL3-0320K0R11), Dingo Obroża regulowana America-Nevada 3 x 60 cm (35-55 cm), Vitapol ZIELONE WARZYWA DLA GRYZONI 150g, Starpak Worek Szkolny na Ramię Hot Wheels czarno-niebieski (372552), Mercury Etui SoftJelly do LG G6 (BRA005755), Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR | 2000VA (53895), Vorel Przedłużacz elektryczny bez uziemienia 4 gniazda 5m 72494, GSM City CASE ETUI AUTOFOCUS FLASH LENOVO MOTO G5S ROSE GOLD, NoName Etui Flower iPhone 6/6S wzór 1, Microsoft Office 365 Business Premium 1 Rok (KLQ-00211), NoName CASE ETUI CARBON LUX CZARNY XIAOMI REDMI 6