DO GRY
WCHODZI
SIĘ Z INTEL®

Kup objęte promocją urządzenie z procesorem
Intel® Core™, a otrzymasz oprogramowanie o
wartości przekraczającej 310 USD.


Skorzystaj z oferty do 31 Marca 2021r.

Troy a total war saga
Troy a total war saga

W tej legendarnej epoce herosi zamieszkują ziemię. Zuchwały książę Troi Parys czyni coś, co wprawia w osłupienie cały świat: ucieka z piękną królową Sparty. Gdy niesieni morską tonią zbiegowie oddalają się od domu, król Menelaos przeklina imię niewiernej. Monarcha poprzysięga sprowadzić żonę do domu – niezależnie od ceny, którą przyjdzie za to zapłacić.

Remnant from the ashes
Remnant from the ashes

Świat popadł w chaos wywołany przez pradawne zło, które przybyło z innego wymiaru. Jako jeden z ostatnich przedstawicieli ludzkości musisz samotnie lub w towarzystwie maksymalnie dwójki ocalałych walczyć z hordami śmiertelnie groźnych wrogów, aby stworzyć przyczółek, który pozwoli odbudować siły i odebrać to, co zostało stracone.

Plants vs Zombies
Plants vs Zombies

Narób trochę zamieszania w Plants vs. Zombies Battle for Neighborville, najbardziej odjechanej ze strzelanek! Odkopuj postaci z 20 modyfikowalnych klas w jednym regionie społecznościowym, trzech regionach nieograniczonej wędrówki, jednym trybie PvE, sześciu trybach PvP z Battle Arena włącznie!

Euro Truck
Euro Truck

Dołącz do nas w podróży po Europie jako król dróg - kierowca ciężarówki, który dostarcza ważne ładunki na imponujących dystansach! Poznając tuziny miast w Wielkiej Brytanii. Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce i wielu innych miejscach będziesz musiał wystawić na próbę swoją wytrzymałość, szybkość i umiejętności. Jeśli masz to, czego potrzeba, aby stać się częścią elity truckersów, siadaj za kółko i udowodnij to!

Corel Painter essentials
Corel Painter essentials

To twoje pierwsze kroki w świeci cyfrowej sztuki? Zacznij swoją kreatywną podróż z programem Painter® Essentials™ 7, potężnym i łatwym w obsłudze narzędziem dla początkujących do nauki i rozwijania twórczej ciekawości. Poznaj sztukę inteligentnej obróbki zdjęć lub poeksperymentuj z czystą kanwą i reaktywnymi pędzlami Natural-Media®.

GRFX Studio Pro
GRFX Studio Pro

Łącząc sztukę z inżynierią, GRFX Studio Pro udostępnia szereg kreatywnych narzędzi przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Otrzymujesz do dyspozycji ponad 500 cyfrowych efektów fotograficznych, świetlnych i krawędziowych, a od wspaniale wykończonych zdjęć dzieli Cię dosłownie jedno kliknięcie. Ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Origin Access
Origin Access

Uzyskaj dostęp do The Vault, biblioteki gier, która wciąż rośnie. Możesz grać tyle, ile chcesz, tak długo, jak trwa abonament. Daj się wciągnąć takim tytułom jak Battlefield 1, The Sims 4, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, Batman™: Arkham Origins, Mad Max itd.!
W PRZYPADKU ORIGIN ACCESS MAJĄ ZASTOSOWANIE OKREŚLONE WARUNKI I OGRANICZENIA; NIEKTÓRE TYTUŁY MOGĄ BYĆ NIEDOSTĘPNE W OFERCIE. ODWIEDŹ STRONĘ origin.com/store/origin-access/terms W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI.

ZACZNIJ TERAZ

Kup objęte promocją urządzenie z procesorem Intel® Core™.

  1. Przejdź do witryny internetowej softwareoffer.intel.com
  2. Zaloguj się lub załóż konto Intel® Digital Hub.
  3. Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź swój klucz główny do 31 Marca 2021 r., aby odebrać swoje oprogramowanie.
  4. Wyraź zgodę na warunki promocji i wypełnij krótką ankietę.
  5. Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.

Oferta ważna tylko do 31 Marca 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia tytułów w ofercie innymi o takiej samej lub większej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich użytkowników z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z jakiegokolwiek powodu, bez uprzedzenia, według uznania firmy Intel, jeśli zasady uczciwości zostały naruszone, czy to z powodu błędu ludzkiego, czy technicznego. Sponsorem oferty jest firma Intel Corporation z siedzibą pod adresem 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Aby skorzystać z oferty, musisz założyć konto Intel Digital Hub, zakupić produkt objęty ofertą w danym okresie, wpisać ważny klucz główny i wypełnić krótką ankietę. Informacje przesyłane przez użytkownika są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów oferty, kryteriów kwalifikacji, ograniczeń oraz naszej polityki prywatności odwiedź stronę https://softwareoffer.intel.com/offer/20Q4-22/terms


Copyright © 2020 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi Intel Corporation lub podmiotów zależnych firmy w Stanach Zjednoczonych i (lub) innych krajach. Inne nazwy, loga i marki mogą być zastrzeżone jako własność innych podmiotów.