Kable teleinformatyczne

InLine Patchcord światłowodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 25m (88618)

Kable proste
ID produktu: 872354
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 21 - 30m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/ST 62.5/125µm OM1 25m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczona są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 62,5 / 125 µm OM1, LSZH bez halogenów
Średnica 3,0 mm (x2)
2x wtyczka LC do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: pomarańczowy
Kabel zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otworzenia

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
21 - 30m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex ST
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: APC Metered ZeroU 3m (AP8858), BitFenix Rozgałęźnik 4pin Molex na 3x 3-Pin 20cm - opływowy zielono czarny (BFA-MSC-M33F12VGK-RP), Tefal Szklane pokrywki Ingenio L9931012 16/18/20, Addison Technology 14.1 cala Moda Case MDC04UF, Modecom California Casual , Kruger&Matz samochodowa microUSB (KM0062), SPC Gear GK530 Tournament Kailh Blue RGB (SPG014), Dingo Soft przedłużana ze skóry szyta 1.5/120-220cm Czarna (11226), Lamptron Taśma LED RGB, zasilacz, pilot, 3m (LAMP-LEDFP1002), Asus ASUS Essence III externe Soundkarte / DAC-Wandler - 90YB006B-M0UC10, Agras Delic STUZZY KOT 100g sasz. KURA W ŻELU, PETNUTRITION HOUSE PRINCE PIES PREM 400g KOŃ, DZIK, PAPRYKA, Incipio Faraday Folio Case Apple iPad 9,7 (2017) (IPD-389-BLK), Acana ORIJEN Original Dog 2kg, Medialogic Bajka o rybaku i złotej rybce, Ferro Savona stojąca chrom (BSA8A), Hydroland Retro ścienna chrom (5900238565171), Butcher s Sucha karma dla psa Butcher's z kurczakiem, torba 10kg, NoName Etui Carbon Nokia 3 czarny/black