Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów

Dlatego wszędzie tam, gdzie wymagane jest podawanie danych osobowych połączenie między Klientem a serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się martwić, że dane przesyłane z lub do serwera zostaną przez kogoś podejrzane, przechwycone i wykorzystane.

Bezpieczeństwo danych osobowych Klientów Morele.net zapewnia Thawte - jeden z najbardziej znanych na świecie autoryzowanych wydawców certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Thawte to jedyne certyfikaty rozpoznawalne przez wszystkie przeglądarki internetowe jako godne zaufania. Wykorzystywany przez Morele.net Thawte Web Server Certificate jest certyfikatem SSL z pełną autentyfikacją Thawte.

Morele.net składając wniosek o wystawienie certyfikatu zostało poddane pełnej weryfikacji przez firmę Thawte.

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy mają wówczas absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.