Filtry i pompy
Do koszyka

HAPPET ZAWÓR ZWROTNY

ID produktu: 1195903
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność akwarium: Brak danych
  • Rodzaj: Zawór
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

HAPPET ZAWÓR ZWROTNY

 

Zawór zwrotny firmy HAPPET wykonany z najwyższej jakości materiałów.

 

Ilość: 1 sztuka

Specyfikacja

Rodzaj
Zawór
Pojemność akwarium
Brak danych

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zalman ZM-NS2000, Zalman T2 PLUS (ZMT2PLUS), Sandberg Solar PowerBank 6000 mAh (420-15), Equip Patchcord, S/FTP, Cat6, PIMF, HF, 5m, szary (605504), ART S2A, Trust Cito10 Fast Wireless Charger (22894), Synergy Labs Dental Fresh standard 237ml, Dingo obroża "Basic" z plastikowym zapięciem 20 mm x 33-49 cm - 13146, Trixie Uprząż Touring Premium S - Niebieska, GIRARD&CO ZABAWKA WIEWIÓRKA 61cm, MicroConnect LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 0.5m (FIB4110005), Kingston DDR4, 4GB, 2400MHz, CL17, ECC (KVR24R17S8/4), Derform Plecak B2 BackUp granatowo-wielokolorowy (275045), Casio G-SHOCK GMD-S6900SM -9ER, GSM City CASE ETUI 0,3MM MIĘTOWY MAT IPHONE X, Strategy First Vegas: Make It Big, Alogy Etui Aurora Armor Mate 10 Lite zielono-niebieskie , Deepcool AC Lucifer V2 (DPGS-MCH6N-LCV2)