Akcesoria do dronów
Do koszyka

Hama Zestaw filtrów do dronów

ID produktu: 1087612
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Filtr
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Zestaw filtrów do dronów, firmy Hama.

Specyfikacja

Typ akcesorium
Filtr

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: https://pl.hama.com/serwis
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP tusz nr 70 (C9455A) Light Magenta, Printe toner TH12AN / Q2612AD (2 x black), InLine HDMI - HDMI, 1, Czarny (17601P), Stabilo Ołówek techniczny H OTHELLO (282/H), InLine BNC - BNC, 1, Czarny (10801), MicroOptics SFP, 10/1000, RJ45, Copper (MO-GLC-T-101000), Zolux Perełki szklane szafirowe, DIAMOND PET FOODS NUTRA DOG 15 kg PUPPY LB j.fiolet, Parrot Krzyż centralny do Bebop2 (PF070212AA), MicroConnect Patchcord światłowdowy LC/UPC - SC/UPC, 62.5/125, OM1, 7m (FIB420007), Titanum Drucik brokat srebrny 6 mm x 30 cm. 30 sztuk. 338630. - WIKR-1019480, Tesla toner kompatybilny z Minolta MC1600W, 1680MF, 1690MF, A0V301H, black (2T7C1P1441), Pelikan ZAKREŚLACZ PELIKAN SIGNAL RÓŻOWY , Zolux Zabawka wędka dla kota Pompon, nemo ETUI HQ VENA S5230 AVILA RED INSIDE, IPAKY iPaky TPU Transparent Case+Tempered glass in 1 pack P20, Kita Kuprinė Walker Campus Wizzard, Monolith Productions Guardians of Middle-Earth Steam CD Key, Tikipod Ltd Aqua Kitty: Milk Mine Defender Steam CD Key