Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

GSM City Silikonowa nakładka do Sony Xperia E5 kaktus

ID produktu: 4888600
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Xperia E5
  • Kolor: Wzór
  • Materiał: Silikon
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Silikonowa obudowa z różnymi motywami.

Etui posiada ruchome oczy.

Zdjęcie poglądowe. Etui posiada wycięcia na aparat w miejscu odpowiednim dla wybranego modelu telefonu.

 

Specyfikacja

Wzór
Plecki/Nakładka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 3, Czarny (CCPPVGA10B), Marumi Super DHG Circular PL 49mm (MCPL49 SUPER DHG), Deante Milin stojąca czarny (BEU_B62M), Esperanza Zielony (EKF001G - 5901299915882), MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 6M 50/125 OM3 (FIB422006), Dolina Noteci Premium Junior z jagnięciną 400g, PowerCube USB A/USB C, Lightning, micro USB, 1.5m (9003PK/USBC15), DAL Props Śmigła 5x4.5 zielony (_5045BN_MR1205), Argo GRZBIET 10 MM CZERWONY 100SZT. - 405104, EA Games The Sims 3: Zostań gwiazdą, ESD, Satechi Aluminum Wireless srebrne (ST-AHPS), Olivetti Toner B1008, yellow, Maclean Maskownica kabli z suwakiem MCTV-544, Mercury Nakładka Jelly Case do LG X cam złota, Adriatica Skórzany pasek do zegarka Adriatica 20 mm ADR20.004.05G, Hurtel Litchi Pattern elastyczne etui pokrowiec Samsung Galaxy A5 2017 A520 niebieski, X-FITTED Etui X-FITTED classic PC IPHONE 8+ białe PSPCW, Deck Nine Life is Strange: Before the Storm, ESD, JetWorld Toner Yellow Oki MC853 / 45862837 / 7300 stron / zamiennik uniwersalny