Etui i pokrowce do telefonów

GreenGo Etui Smart Look do Samsung J3 2017 J330 wersja EU, złoty (GSM029545)

ID produktu: 1432367
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy J3 (2017)
  • Kolor: Złoty
  • Materiał: Pozostałe
  • Typ: Etui z szybką
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Etui do telefonu Smart Look to połączenie idealnej ochrony oraz świetnego stylu. Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego materiału o ciekawej fakturze i miłego w dotyku. Produkt posiada miękkie wnętrze, chroniące ekran przed zarysowaniami. Tylna część jest odginana, co umożliwia wygodne ustawienie pokrowca w pozycji poziomej i komfortowe oglądanie zdjęć czy filmów. Etui zamykane jest na magnes ukryty pod nakładką. Dodatkowo okienko, przez które można sprawdzić godzinę.
 
ZDJĘCIE POGLĄDOWEWymiary oraz wycięcia na przyciski i aparat, są dopasowane do modelu podanego w nazwie lub kompatybilności produktu.

 

Specyfikacja

Złoty
Etui z szybką

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
3 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: TB tusz TBB-LC1100Cy (LC-980C, LC-1100C) Cyan, Ubiquiti NSM5, Hama NEXT, 2 szt, czarny (498130000), LaCie Rugged Mini 2TB (9000298), Ugreen HDMI Mini HDMI, Czarny (PT-UG-0184), Assmann USB A -> microUSB B (M/M) czarny 1.8m (AK-300127-018-S), Sandberg RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 1, Czarny (505-05), Canon PFI207C (cyan), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM1 62,5/125um Duplex Multimode, 20 Pomarańczowy (473033), Brit Care Dog Show Champion - 1 kg, Morele.net Morele ELITE H3460 16 GB RAM/ 240 GB SSD/ 1 TB HDD/, MERplus Okładka na dokumenty uniweralna (187091), Acar Przewód przyłączeniowy z wtyczką z/u 3m ( P.SPZ-US /44. 3X1/ 3M.H05RR), St. Majewski Plecak dziewczęcy 1-komorowy Flamingo (270825), Gembird mini display port (męski) do HDMI (żeński), biały / GEMBIRD (A-mDPM-HDMIF-02-W), Koh-I-Noor Inspiracje 2 - Pastele A4/20 arkuszy 220g, Microplane Tarka do przypraw Cup Spice Zester, Avacom Avacom, ładowarka indukcyjna, HomeRay S10, USB, czarna, Diloy Pasek do zegarka skórzany brązowy 28 mm (302EA.28.4)