Deski z klipem

Folkstar Podkładka z klpiem - kaszubska FOLKSTAR - 265188

ID produktu: 1673996
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Wielokolorowy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Podkładka typu clipboard z motywem kaszubskiego haftu
- projekt inspirowany tradycyjnymi wzorami ludowymi z haftów kaszubskich
- motywem przewodnim wśród kaszubskich wzorów kwiatowych są: goździki, bratki, koniczynki, chabry, niezapominajki, dzwonki, lilie i róże
- wykonany z tektury (2mm) i kolorowej laminowanej oklejki
- posiada mechanizm zaciskowy do przytrzymywania papieru
- wysuwany otwór umożliwia zawieszenie podkładki na ścianie
- ludowa dekoracja po obu stronach
- rozmiar dostosowany do formatu A4
- doskonała do biura, na uczelnię, szkolenia, spotkania z klientem

Specyfikacja

Kolor
Wielokolorowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Intellinet Network Solutions patch panel 19'' 24 porty STP kat. 6 czarny 720038, Digitus DN-95410 2m, LogiLink Patchcord Cat 6 U/UTP 10m Biały (CF2091U), Rebeltec Cristal, Czerwone, LogiLink Światłowód Duplex ST/SC 50/125µm OM2 10m (FP2SS10), MP JET Przekładnia 480 BB 3,5:1 ø3,2 (MJ/8105), MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+, Twinax (MO-SFP-H10GB-CU3M), Honeywell Cable D9 - 2x PS2 Mindin - VX89058CABLE, Dino Karabińczyk - 15, OPTIMEAL PIES 1.5 kg MEDIUM ŁOSOŚ, Pelikan Pióro wieczne Twist P457 M (1) Jungle (199508), AQUAEL AQ OSW.LEDDY SMART 2 SUNNY 6W CZARNE 114910 - 84963, Club 3D HDMI - HDMI, 5, Czarny (CAC-2312), MicroStorage na drugi dysk do laptopa, SATA, 2.5" 9.5mm (KIT560), Titanum Marker do tablic czarny (346626), PET INN Miska Sweet Line 300 ml, Kruger&Matz KM0222FHD-F LED 22" Full HD , BGtech Butelka Party Mix 100ml 2szt.