Tusze do drukarek
Do koszyka

Expression Tusz T2431 (black)

ID produktu: 5778398
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Black
  • Pojemność [ml]: Brak danych
  • Rodzaj: Cartridge
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kolor: black

 

Dedykowany model: ExpressionPremium XP-600, Premium XP-700, Premium XP-800, Premium XP-605, Premium XP-510, Premium XP-610, Premium XP-615, Premium XP-710, Premium XP-810

Specyfikacja

Cartridge
Black
Epson Expression Premium XP-510
Epson Expression Premium XP-600
Epson Expression Premium XP-605
Epson Expression Premium XP-610
Epson Expression Premium XP-615
Epson Expression Premium XP-700
Epson Expression Premium XP-710
Epson Expression Premium XP-800
Epson Expression Premium XP-810
Brak danych

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: InLine Patchcord, Cat.5e, SF/UTP, 5m, pomarań„czowy (72505O), PowerNeed Ładowarka solarna SC17B z akumulatorem 1200mAh - SC17B, LechPol SCART - SCART, Czarny (ZLA0388), Gigabyte GB-BACE-3000, Lynx CS Światłowód krosowy LC/SC, OM3, zielony, 1m (DPX-50-LC/SC-OM3-1), Maclean MCTV-810 2-pin 3m ósemka wtyk EU, Goobay Patchcord Cat6, U/UTP, płaski, 1m (95151), Megan KULE DLA SIKOREK (4szt) DUŻE, Gembird Patchcord, CAT.6, UTP, 1m (PP6U-1M/B), Black&Decker SVA 420 B (SVA420B), Hansgrohe Talis E stojąca chrom (71704000), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Xiaomi Redmi 5 złoty (GSM034631), DNP Perfect Care Joint Mobility 400g, Hurtel Żelowy pokrowiec etui Ultra Clear 0.5mm Samsung Galaxy A6 Plus 2018 A605 przezroczysty, Banquet Dzbanek na kawę 1L (4869913), Arc System Works XBlaze Code: Embryo Steam CD Key, Hiro 770-H21 (NBC770-H21W NTT), Zotac GAMING GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6 (ZT-T20810A-10P), Logitech Kierownica G Saitek Heavy Equipment Bundle Farm Sim Controller