Gry PC (wersje cyfrowe)
Do koszyka

Europa Universalis IV - American Dream (DLC)

ID produktu: 6142096
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Gatunek: Strategiczne
  • Klasyfikacja PEGI: Od lat 12
  • Liczba graczy: Jeden gracz, Wieloosobowa
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Europa Universalis IV - American Dream (DLC)

Specyfikacja techniczna

Producent
Paradox Development
Platforma
Steam
Dodatek do gry (Wersja wymagająca gry podstawowej)
Gatunek
Strategiczne
Liczba graczy
Jeden gracz
Wieloosobowa
Klasyfikacja PEGI
Od lat 12
Angielska (Interfejs)

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: HP papier Q2510A A4/100 (semi-glossy), Esperanza Calaneo (EM109W), Targus na laptopa 13-14.1" Czarna (CN414EU), Hyundai 12 butelek (VIN 12A), Pilot Pióro żelowe BL-G1-5 Gel 0,32mm niebieski (45K004C), Rexel Teczka kopertowa z siatki zamykana na suwak, A6 (1300254), Eldom Głowica do pilnika do stóp PP10 (XRP10010), ART AP-60MC, Lexmark Toner do Lexmark zamiennik 0C736H1CG, 0C736H2CG, Premium, Cyan, Equip Patchcord światłowodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 10m (25555607), MicroBattery 11.1V 4.1Ah do Samsung (Aa-Pb9Nc6B), Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył Xiaomi Mi 6 czarno-czerwony