Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Equip Patchcord światlowodowy, SC - SC, Multimode, Duplex, OM1, 1m (253321)

Kable proste
ID produktu: 1000908
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Equip Patchcord światlowodowy, SC - SC, Multimode, Duplex, OM1, 1m.

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex SC
Duplex SC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Corsair Vengeance Pro Series, DDR3, 8 GB,1600MHz, CL9 (CMY8GX3M2A1600C9R), TreQ RCA (Cinch) - RCA (Cinch), 1.5, Czarny (TQV5015), Wentronic Patchcord CAT5e SF/UTP 5m Żółtym (68068), A4 Tech Bloody Gaming R80 (A4TMYS45385), Herbert Richter HR-imotion (22410001), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Niebieski 1.5m (B-SFTP6015B), Trixie BANDAMKA ODBLASKOWA XS-S 22x28cm, Sera GVG -MIX PUSZKA 100 ml, ART ręczny na statywie 4:3 72" (ER T72 4:3), Deante Zlewozmywak 1,5-komorowy Rapido z krótkim ociekaczem alabaster ZQK A513, UNI-MAX Długopis Top Tek RT Gold, niebieski, 12 sztuk, Hyperbook N85S i7-8750H/8GB/1000 GTX1050Ti 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/, GSM City Etui Flip Case do HTC One A9S czerwona, KingHoff PATERA TORTOWNICA OBROTOWA 30 CM KINGHOFF KH-4014, Wozinsky szkło ochronne do Samsung Galaxy Note 8 N950 , Transcend 110S 512GB PCIe x4 NVMe (TS512GMTE110S), JetWorld Toner Black Samsung CLX 9201 zamiennik refabrykowany CLT-K809S do CLX9201 / 9251 / 9301 / Czarny / 20000 stron uniwersalny, Acer P5530i DLP, 1080p (MR.JQN11.001)