Tusze do drukarek
Do koszyka

Epson T0803 (magenta)

ID produktu: 1149804
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Magenta
  • Pojemność [ml]: Brak danych
  • Rodzaj: Cartridge
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kolor: magenta

Wydajność: 460 str

Specyfikacja

Cartridge
Magenta
Epson Stylus Photo P50
Epson Stylus Photo PX650
Epson Stylus Photo PX660
Epson Stylus Photo PX700W
Epson Stylus Photo PX710W
Epson Stylus Photo PX720FWD
Epson Stylus Photo PX730WD
Epson Stylus Photo PX800FW
Epson Stylus Photo PX810FW
Epson Stylus Photo PX820FWD
Epson Stylus Photo PX830FWD
Epson Stylus Photo R265
Epson Stylus Photo R285
Epson Stylus Photo R360
Epson Stylus Photo RX560
Epson Stylus Photo RX585
Epson Stylus Photo RX685
Brak danych

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48(22)295 37 25
Opis:
Gwarancja realizowana przez producenta. Gwarancja na podstawie dowodu zakupu.

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Xerox 106R01526, Kruger&Matz samochodowa microUSB (KM0062), AOC Q2778VQE, Starpak Jej Wysokość Zosia (348663), Value HDMI - HDMI, 3, Czarny (S3673), InLine DVI-D - DVI-D, 2, Czarny (17772), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 7m Zielony (UTP607G), R-GO Tools Podkładka pod monitor oraz na dokumenty (RGOSC034), Ricoh Separation Roller (AF032085), Katrinex Gammarus Suszony Katrinex 250ml, Dingo obroża z taśmy polipropylenowej, pojedyncza szer. 1,0 cm dł.35 cm ( 23-32 cm ) czerwona, Parker Jotter Stalowy Matowy GT T2016 (1953182), Parker Atrament zmyw niebieski 57ml (1950377), Defender Cerberus XXL (50556), GoodRam S400M 480GB SATA3 (SSDPR-S400M-480), nemo Etui carbon NOKIA 2 szary, ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 1M, Gainward RTX 2080 Ti Phoenix, 11GB GDDR6, 352-bit, HDMI, 3x DP, USB-C (4115), PetMate MIX & MATCH COLLAR BLUE - X-SMALL