Tusze do drukarek
Do koszyka

Epson Oryginalny tusz 478XL Claria Photo HD, red (C13T04F54010)

ID produktu: 1695477
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Pojemność [ml]:
  • 10.2
  • 11.2
Kolor:
  • Gray
  • Red
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Oryginalny tusz przeznaczony dla urządzeń marki Epson. Kolor czerwony.

Specyfikacja

Cartridge
Epson Expression Photo HD XP-15000
Epson Expression Photo XP-8500
Claria

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48(22)295 37 25
Opis:
Gwarancja realizowana przez producenta. Gwarancja na podstawie dowodu zakupu.

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Ravanson K01T, V7 HDMI - HDMI, 2, Czarny (V7E2HDMI4-02M-BK), Adler AD 1247, Dingo Tabliczka ostrzegawcza metalowa - "Uwaga ja tutaj pilnuję, zrób mi tę przyjemność i wejdź", Esperanza Zegar ścienny Milan niebieski (EHC017B), Tropical Duopack 2w1 (Supervit 12g +Eskalrin 10 ml gratis) torebka strunowa 12 g, Beaphar LAVETA SUPER KOT 50ml, LogiLink uchwyt ścienny do TV 32-55" BP0014, Sencor SWK 1720BK, Telewizja Polska S.A. Kabaret Starszych Panów cz.3 DVD, Tracer Gamzeone Ignis, GSM City CASE ETUI ELECTRO ZŁOTY HUAWEI MATE 10, Polaroid zestaw filtrów 5w1 M:52, MSI GF63 8RD-095XPL 32 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 LC/UPC-LC/APC DUP 50/125 3M, Orink Toner do drukarek Samsung ML1660 / 1860 / SCX3200 | Black | 1500str. - LSMLT-104S ORINK uniwersalny, JetWorld Toner Magenta Lexmark C792 / X792 / C792A1MG / 6000 stron / zamiennik refabrykowany uniwersalny, Hiro 770-H43 (NBC770-H43W NTT), Dell HDD 600GB SAS Hot SWOP 10K RPM