Teczki

Elba TECZKA WISZĄCA A4 GRANATOWA (E85743DB)

ID produktu: 1469927
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Granatowy
  • Materiał: Karton
  • Rodzaj: Zawieszana
  • Sposób zapinania: Klip/zatrzask
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Format A4; przesuwany szyld; miejsce do opisu; mocny karton; pojemność 200 kartek; kolor granatowy.

Specyfikacja

Rodzaj
Zawieszana
Sposób zapinania
Klip/zatrzask
Kolor
Granatowy
Materiał
Karton
Format
A4

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: TB TBH-951XLMR, Intermec Zasilacz 5V do FERRITE 5.5X2.1 (851-089-316), Dell 6-Cell, 11.1V, 5000 mAh (GK479), Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock EU (03X6897), Cherry STREAM 3.0 US czarna (G85-23200EU-2), Hama Digital Star 700EF (4133), Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-LC duplex 2m 50/125 OM2 wielomodowy (302600), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 2m (54068), GreenGo Smart Look (GSM027048), Electrolux Ultra Silencer EUS8X2DB, G&BL OTG USB C męski - USB A żeński biały 0.5m (3802), Cullmann Malaga Compact 200 czarna (90200), Hyperbook N85S i7-8750H/8GB/1000 GTX1060 8 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/, TelForceOne Toner S-310YR / CTLY4092S (Yellow), Benks Electroplating TPU Iphone XS 5.8, MercurySteam Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations, Dell Inspiron 5570 (5570-2049) 8 GB RAM/ 128 GB SSD/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Testrut Ściągaczka do szyb, 23 cm, Hurtel Xmas Ring Reindeer świąteczny uchwyt na telefon podstawka stojak uniwersalny