Wejdź do świata esportu… ze znajomymi z pracy!

Zbierz drużynę i rozpocznijcie rywalizację w CS:GO w ramach pierwszej w Polsce ligi esportowej dedykowanej dla biznesu: E-Biznes Cup by MSI. Rywalizuj, przeżywaj sportowe emocje i… nawiązuj relacje biznesowe
w nietuzinkowych okolicznościach. W rozgrywkach zarówno offline, jak i online zmierzą się ze sobą łącznie
64 drużyny. Mecze rozgrywane będą w dedykowanych strefach MSI zlokalizowanych w Netpunktach morele.net
w Krakowie (Aleja Pokoju 78) i Warszawie (Aleje Jerozolimskie 56C).

Obok niecodziennej integracji, emocjonujących pojedynków i niepowtarzalnych emocji do zgarnięcia nagrody
o łącznej wartości nawet 25 000 PLN. A do tego: wywiady z zawodnikami, bogata oprawa medialna, podsumowanie najlepszych akcji i meczów tygodnia oraz Wielki Finał w Warszawie. Dla firm biorących udział
w E-Biznes Cup czeka również dedykowana, dostępna tylko dla nich, oferta promocyjna na produkty MSI. Gear up! Rywalizacja już się zaczęła – ilość miejsc turniejowych jest ograniczona.


Szczegóły turnieju

Rozgrywki dedykowane są dla firm i przewidują max. po 16 drużyn w Krakowie i Warszawie. Netpunkty w godzinach wieczornych (18:30-21:30) staną się areną rywalizacji i będą dostępne tylko dla fanów esportu! Kapitanowie drużyn mogą wybrać dni tygodnia, które będą brane pod uwagę przy ustalaniu harmonogramu. Nad przebiegiem rozgrywek czuwać będą administratorzy/sędziowie.

Dla fanów zmagań typowo online-owych przewidziane są rozgrywki sieciowe. Drabinka online liczyć będzie max. 32 drużyny. Harmonogram ustalony zostanie z uwzględnieniem dni wybranych przez kapitanów drużyn. Wpisowe wynosi 500 zł netto od drużyny i zostanie przeznaczone na nagrody.

Dwie drabinki: offline w Krakowie i Warszawie będą się składały z grup czterodrużynowych. Gramy "każdy
z każdym" mecz i rewanż. Każdy zespół zagra min. sześć meczów! Dwóch zwycięzców z każdej grupy przechodzi do fazy pucharowej. Zwycięska drużyna z każdej drabinki zagra w Wielkim Finale w warszawskim Netpunkcie. Drabinka online będzie drabinką turniejową do 32 drużyn. W finale wręczenie nagród, rozgrywki z komentarzem i wiele innych atrakcji! Na początku czerwca planujemy również uruchomić rozgrywki w nowej siedzibie MSI we Wrocławiu, do których zapisy zostaną udostępnione w maju. Stay tuned!

Zgłoszenia trwają do 11 maja! Rozgrywki ruszą w drugiej połowie maja. Czekamy na Was!

Regulamin E-Biznes Cup