Dziurkacze
Do koszyka

Dziurkacz Tung Yung International Ltd. Dziurkacz 709 R czarny 8 kartek EAGLE

ID produktu: 5664793
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

dziurkacz metalowy
pojemnik na odpady z tworzywa sztucznego nierysującego podłoża
wskaźnik środka strony
listwa formatowa
dziurkuje do 8 kartek
średnica dziurki 6 mm
rozstaw dziurek 80 mm
gwarancja 3 lata

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LogiLink 10-Portowy HUB USB2.0 z wlacznikiem ON/OFF ( UA0125 ), Dicota Multi PRO 13 - 15.6 (D30850), Elmak HDMI - HDMI, 5, Czarny (SAVIO CL-49), SeaSonic SS-460H1U 460W (SS-460H1U F0), Axagon HQ Kabel Micro USB <-> USB A, zielony, 0.5 m (BUMM-AM05QG), VRX Racing Rear Hubs (VRX/RH5017), Lindy Patchcord światłowodowy LC/LC OM3 50/125um, Multimode, 2m (46371), Trixie SMYCZ REGULOWANA ODBLASKOWA (L-XL) 2m/25mm, Gemfan Śmigła Glass Fiber Nylon Bullnose 4x4.5 (PMGN4045-BNL2), 2k Games NBA 2KVR Experience, ESD (819829), KIEL-TECH TECZKA Z GUMKĄ 50szt. BIAŁA (4-G1004), LAB PCHEŁKA-BLUZA SZELKI POPIEL "S" - VAT009286, AZURI Szkło hartowane do iPhone 7/8 (AZSPTGAPPIPH7), Azzardo Żarówka LED kulka 6W E14 (LL114062), MyScreen Protector Folia Antireflex do Samsung Galaxy S6 , NoName Etui Candy Samsung S8 Plus G955 różowy /pink, Oxo Łyżka cedzakowa SILICONE Good Grips (11181900MLNYKEU), TelForceOne Nakładka Matt TPU do Samsung J4 Plus 2018 ciemnoniebieska