Dyski SSD
Do koszyka

Dysk SSD Intenso High Performance 480GB SATA3 (3833450)

ID produktu: 4721756
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format dysku: M.2 2280
  • Interfejs: SATA III (6 Gb/s)
  • Pojemność dysku [GB]: 480 GB
  • Szybkość odczytu [MB/s]: 520
  • Szybkość zapisu [MB/s]: 500
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty

Opis produktu

Dysk SSD Intenso High Performance 480 GB z interfejsem SATA 3.

 

  • Odczyt: 520 MB/s (133.120 IOPS)
  • Zapis: 500 MB/s (128.000 IOPS)

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP 1TB 3.5" 7200 SATA III (801882-B21), HP 20 x PoE+ / 4 x SFP+ v3 zl2 Mod (J9990A), InLine D-Sub - D-Sub, 2, Biały (17740U), VivoLink MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 1, Czarny (PROMJ1), LINDY Patchcord światłowodowy LC/ST OM3 50/125um, Multimode, 5m (46383), Dino Obroża skórzana ozdobna Dino 12mm/32cm czarna, NoName HellFire US (NFU-0867), caniAmici Filcak 10 Ostrzy Vanity 7x18cm, LINDY VGA/VGA z EDID/DDC (32101), Diverse DVI-D - DVI-D, 3, Czarny, Keycraft GoGoPo - Zabawny chłopczyk długopis, Gerda Czujnik dymu D05 (OMCOD05000B.01000B), Art-Pol Foto Ramka, Wessper rura teleskopowa do Zelmer, Electrolux 32 mm, Kyocera Bęben DK-590, Prime Printing PRIME PRINTING Toner do HP LJ 2410, czarny 12.000 stron., Gembird Hub USB 3.0 Gembird UHB-U3P4-22 + zasilacz (czarny), Mat Kalendarz 2019 Planszowy A4 Urocze Polskie Zakątki, 480 GB