Części do modeli RC

DWhobby Płyta chłodzenia wodnego DWhobby do ESC, 33x25mm (AACD00907)

ID produktu: 1499270
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Radiatory i wentylatory
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Płaski radiator DWhobby przeznaczony do użycia w systemie chłodzenia wodnego. Może on być wykorzystany do chłodzenia ESC, regulatorów napięcia, i innych układów scalonych z płaskimi powierzchniami. 

UWAGA:Wymagane jest zastosowanie własnego środka termoprzewodzącego w miejscu kontaktu chłodzonego układu z radiatorem.

 

Dane techniczne
  • Rozmiar: 33x25x5mm
  • Przeznaczenie: ESC w samochodach, samolotach i łodziach

Specyfikacja

Rodzaj
Radiatory i wentylatory

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Noctua NH-D9DX i4 3U, Value DVI - DVI, 5, Czarny (11.99.5555), Ultron PB-3500 slim (163647), InLine RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 1.5, Biały (89934W), Blupop Wentylator stojący 40cm (BFN5445W), MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+, 10G, SR, 850nm, 300m (MO-CDLB2455883B21), Green Cell (AD15), Trixie MISKA METALOWA Z PLASTIKOWĄ POWŁOKĄ 0.75l 17cm, Adler AD 7961, Lexmark CX921de (32C0230), Varta Kabel Varta 57943101401 USB-C - MicroUSB/Lightning M/M 1m, Wessper Szkło hartowane do Samsung J7 2017, BlitzWolf USB kolor biały (BW-S2), Q&Q Damski QZ13-302 Klasyczny Cyrkonie czarny, Digitus Patchcord światłowodowy LC - LC, OM2, 15m (DK-2533-15), JVD Zegar ścienny HP683.4 Cichy mechanizm, Acurel Ostrza Głowice SH30 SH50 s3000 s1000 Philips uniwersalny