Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Dux Ducis Aukcja testowa

ID produktu: 4956940
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Skóra ekologiczna
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

DUX DUCIS SKIN LEATHER

Elegancki futerał zapinany na magnes. Telefon mocowany jest do wewnętrznego szkieletu. Futerał został wykonany z dobrego jakościowo materiału. Jest starannie wykonany, a wzmocnione przeszycia gwarantują jego trwałość. W jego wnętrzu znajduje się dodatkowa kieszeń na kartę kredytową lub banknoty. Zapinanie na magnes dodatkowo chroni telefon przed wysunięciem, a także przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami.

CECHY PRODUKTU:

- 100% oryginalne
- Wysoka wytrzymałość i dodatkowe przeszycia
- Kieszeń na kartę kredytową wewnątrz etui
- Zamykanie na magnes
- Ciekawy, unikatowy wygląd
- Pełen dostęp do wszystkich portów
- Łatwe do montażu i demontażu

ZESTAW ZAWIERA:

1 x Etui Dux Ducis Skin Leather

Specyfikacja

Skóra ekologiczna

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson Tusz T603 Vivid light magenta 220ml Stylus Pro 7880/9880 (C13T603600), LC-Power Pro-925B (PRO925B), Apacer AH322 32GB USB 2.0 (AP32GAH322B-1), PremiumCord kabel BD25 pin - Centronics 36 pin 3m kc3-25, IBM LTO-7 Ultrium 6/15 (38L7302), Vitapol ROŻEK DLA GRYZONI-WARZYWNY 10szt, Trixie DEKORACJA CZASZKA 15cm, HP VMW VSAN ENT 1P 1YR-ESTOCK - P9U52BAE, Faber Castell Pióro wieczne 149802 + naboje - WIKR-925216, Gembird kątowy micro USB do USB 2.0 Czarny (CCB-USB2-AMmDM90-6), MERplus Okładka na wizytówki S (187096), HP TONER DO HP (CF279A) PRO M 12 / 26 (S) - CF279A|79A, Lenovo Smart Assistant (90GXZ3P7GF), St. Majewski Piórnik saszetka z wewnętrzną klapką Robert Lewandowski (270567), MicroBattery zamiennik 6 Cell Li-Pol 7.3V 5.2Ah do Macbook Air 11" (MBXAP-BA0004), nemo ETUI RING SAMSUNG J3 2017 RÓŻ, Blebox Wskaźnik jakości powietrza airSensor (BLEBOX AIRSENSOR), GALD Półka Stojąca Flipper, Venge mat (12 .6K.p2_V_mat), Trixie Smycz dla psa Premium różowa r. L-XL: 1.00 m/25 mm