Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
991017
Nazwa
Chłodzenie CPU Deepcool Gamma archer Uniwersalny (XDC-GAMMAARCHER)
Kategoria
Chłodzenie CPU
Producent
Deepcool
EAN
6933412708483

Cena

Cena brutto
51.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Sposób montażu

Horyzontalny

Zestaw chłodzenia montowany jest w sposób horyzontalny, dzięki czemu może zostać wykorzystany w obudowach o różnych szerokościach. Pozwala to więc na jego zamontowanie w zarówno w większych, jak i mniejszych maszynach. Sposób jego wykonania nie ogranicza możliwości rozbudowy komputerów. Wszystko to gwarantuje sprawne zarządzenia posiadanymi elementami, niezależnie od ich rodzaju i specyfiki. Do tego dochodzi także bardzie efektywne działanie, opierające się na obniżaniu generowanych temperatur.

">Horyzontalny (Poziomy)
Element kolorystyczny
Czarny

Fizyczne

Wysokość [mm]
124
Szerokość [mm]
121
Głębokość [mm]
65.5
Waga [g]
300

Techniczne

Socket procesora
1150/1151/1155/1156/1200
1356
754

Socket 775

Zestaw chłodzenia został przystosowany do komputerów z różnych kategorii sprzętowych, wykorzystywanych nie tylko w domach, ale również w firmach i biurach. Zamontować można go przy procesorach Intela, opartych między innymi na jądrach Prescott, Cedar Mill, Gallatin, Smithfield, Presier i Conroe, a także dysponujących gniazdem 775. Dzięki temu, zestaw sprawdzi się przy wybranych układach Intel Core 2, Xeon, Pentium 4 czy też Celeron D. Zapewni skuteczne utrzymanie temperatur na optymalnym poziomie.

">775
939
940
AM3(+)/AM2(+)/FM2(+)/FM1
Maksymalne TDP
Brak danych
Materiał podstawy

Aluminium

Radiator znajdujący się w zestawie chłodzenia został wykonany z aluminium, a więc z materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ wszelkiego rodzaju czynników szkodliwych. Zapewnia również wysoką efektywność odprowadzania ciepłego powietrza, gromadzącego się podczas realizacji wielu zaawansowanych operacji. Aluminium jest także materiałem, który w znaczny sposób wpływa na żywotność chłodzenia. Dzięki temu, urządzenie może funkcjonować przez długi czas na maksymalnych obrotach.

">Aluminium
Podświetlenie
Nie

Ciepłowody

Ilość ciepłowodów
Nie posiada
Średnica ciepłowodów
Nie dotyczy

Wentylator

Ilość wentylatorów

1 wentylator

Zestaw został wyposażony w dużych rozmiarów wentylator, który pozwala na skuteczne obniżanie generowanych temperatur. Wykonanie łopatek i obudowy przekłada się na niezwykle efektywną pracę, niezależnie od generowanego obciążenia. Dzięki temu, wentylator dobrze sprawdzi się podczas chłodzenia urządzeń należących do różnych kategorii – nie tylko tych uniwersalnych, ale także wykorzystywanych do obsługi bardziej zaawansowanych operacji, na przykład w komputerach biznesowych czy też biurowych.

">1
Średnica wentylatora

Średnica 120 mm

Zestaw chłodzenia składa się z radiatora i wentylatora o średnicy wynoszącej 120 mm. Gwarantuje to bardzo wydajne odprowadzanie ciepłego powietrza, przy zachowaniu wysokiej kultury pracy. Wiatrak tej wielkości sprawdzi się w komputerach o wysokiej mocy obliczeniowej, wykorzystywanych między innymi do obsługi gier czy też programów profesjonalnych. Poza dużą średnicą, wentylator wyróżnia się wykonaniem ze specjalnie dobranych materiałów, charakteryzujących się odpowiednią wytrzymałością mechaniczną.

">120 mm
Maksymalna prędkość obrotowa
1600 obr./min.
Przepływ powietrza [CFM]
54.32
Maksymalny poziom hałasu
26.1 dBA
Żywotność
100 000 h

Opis produktu

Uniwersalny radiator firmy DeepCool wraz z wentylatorem w kolorze czarnym.

Radiator pasuje do:

LGA1155/LGA1156/LGA775 * Core i7/i5/i3 * Core 2 Extreme * Core 2 Quad * Core 2 Duo * Pentium/Pentium G

Pentium D/Pentium 4 * Celeron Dual-Core * Celeron/Celeron D FM1/AM3/AM2/AM2+/940+/939+/754 *A8/A6/A4 * Phenom II X6/X