Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
979646
Nazwa
Life is Strange: Before the Storm
Kategoria
Gry na PlayStation 4
Producent
Cenega
EAN
5021290079465

Cena

Cena brutto
104.90

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Producent
Deck Nine/Idol Minds
Typ
Główna gra

Charakterystyka

Gatunek
Przygodowa
Klasyfikacja PEGI
+16
Wersja językowa
Angielska
Tryb multiplayer
Nie
Nośnik
Blu-ray
Tryb 3D
Nie

Opis produktu

 

Edycja limitowana oprócz gry zawierać będzie drukowany artbook z oryginalnymi grafikami oraz płytę CD z soundtrackiem. W wydaniu na graczy czeka również dostęp do dodatkowego epizodu pt. „Farewell”. W tej historii gracze zobaczą powrót młodej Max Caulfield znanej z poprzedniej odsłony Life is Strange. Wydanie premierowe dostępne będzie wyłącznie we wzbogaconej Edycji Limitowanej.

 

Ponadto, w skład wydania wejdą:

  • Tryb Mixtape – zaprojektuj swoją własną playlistę z licencjonowanego soundtracku Life is Strange i słuchaj jej podczas scen filmowych z gry;
  • Zestaw strojów – zmień wygląd Chloe trzema nowymi zestawami ubrań. Zawiera stroje: Punk Doe, Hawt Dawg Man i Illuminati;
  • Pierwszy epizod poprzedniego sezonu Life is Strange.

 

 

Akcja Life is Strange: Before the Storm umiejscowiona jest w Arcadia Bay, trzy lata przed wydarzeniami z pierwszej gry z serii.
Gracze wcielą się w rolę 16-letniej buntowniczki, Chloe Price, i zaobserwują początki niezwykłej przyjaźni z Rachel Amber, piękną i popularną dziewczyną. Gdy rodzinny sekret odwróci świat Rachel do góry nogami, nowo zawarty sojusz da bohaterkom siłę do starcia ze swoimi demonami.

 

 

Charakterystyczne cechy gry:

  • Niełatwe wybory – Relacja Chloe i Rachel będzie wystawiana na ciężkie próby, a dylematy, przed którymi będą musieli stanąć gracze, sięgają daleko poza nastoletnie niesnaski.
  • Przed burzą – Poznaj losy 16-letniej Chloe przed spotkaniem z Max Caulfield i dowiedz się co sprawiło, że zbuntowała się przeciwko światu.
  • Pełne wydanie – w skład edycji limitowanej wchodzi nie tylko pełen sezon gry, lecz także dodatkowy epizod z powrotem lubianej Max i szereg cennych dodatków!