Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
978841
Nazwa
Karta graficzna Zotac GeForce GTX 1070 Ti AMP Extreme 8GB GDDR5 (256 bit) DVI-D, HDMI, 3xDP, BOX (ZT-P10710B-10P)
Kategoria
Karty graficzne
Producent
Zotac
EAN
816264018398

Cena

Cena brutto
2833.52

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Chipset

Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
GeForce GTX 1070 Ti
Taktowanie rdzenia
1607 MHz
Taktowanie rdzenia w trybie boost
1683 MHz

Jednostki przetwarzania

Procesory strumieniowe
2432

Techniczne

Typ złącza

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

">PCI Express 3.0 x16
Długość karty
325 mm
Łączenie kart
SLI
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza
500 W

Pamięć RAM

Ilość pamięci RAM

8GB pamięci RAM

Przenieś się w świat cyfrowej rozrywki z kartą graficzną wyposażoną w 8GB pamięci. Edytuj zdjęcia, pracuj w zaawansowanych aplikacjach, oglądaj filmy w 4K i ciesz się dynamiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Z 8GB pamięci zapomnisz o frustrujących przycięciach i klatkowaniu obrazu!

">8 GB
Rodzaj pamięci RAM

Pamięć RAM GDDR5

Graj, ciesz się doskonałą jakością obrazu i płynną pracą dzięki pamięci RAM GDDR5. Trzykrotnie wyższa wydajność GDDR5 w porównaniu z poprzednią wersją pamięci RAM wykorzystywaną w kartach graficznych gwarantuje niczym niezakłócone działanie, znacznie większą szybkość, a w konsekwencji pozwala zrelaksować się podczas oglądania emocjonujących filmów akcji lub grania w topowe produkcje. Wirtualne rozgrywki bez denerwujących zacięć i klatkowania? Dzięki pamięci GDDR5 przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom gamingu!

">GDDR5
Szyna danych
256 bit
Taktowanie pamięci
8008 MHz

Chłodzenie

Typ chłodzenia

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

">Wentylator

Złącza

D-Sub
Brak
DisplayPort
3
DVI
1
HDMI
1
Złącza zasilania
2x 8-pin

Zawartość pudełka

Wersja opakowania
BOX

Opis produktu

Najbardziej zaawansowany procesor graficzny do gier, jaki kiedykolwiek stworzono. Oparta na architekturze NVIDIA Pascal ™ seria ZOTAC GeForce GTX 1070 Ti dąży do doskonałości w zakresie mocy, prędkości, chłodzenia, hałasu, gier i wielkości bez żadnych kompromisów w zakresie wydajności.

CECHY I ZALETY

GEFORCE EXPERIENCE™

Automatycznie aktualizuj sterowniki. Zoptymalizuj ustawienia. Przechwytuj i udostępniaj filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo.

GOTOWE STEROWNIKI

Uzyskaj doskonały sterownik dla każdego tytułu. Najlepsza wydajność w grach podczas uruchamiania i poza nią - dzięki temu zawsze jesteś gotowy do gry.

NVIDIA SHADOWPLAY™

Nagrywaj i udostępniaj swoje najlepsze momenty w grach. Z łatwością nagrywaj rozgrywkę, przechwytywaj zrzuty ekranu i udostępniaj.

NVIDIA® ANSEL™

Automatycznie aktualizuj sterowniki. Zoptymalizuj ustawienia. Przechwytuj i udostępniaj filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo.

DIRECTX 12

Dodawaj nowe efekty wizualne i techniki renderowania, aby uzyskać bardziej realistyczną rozgrywkę.

4K AND HDR

Gra z funkcją High Dynamic Range zapewniająca najlepszy kontrast kolorów i realizm, a także 4K zapewnia krystalicznie czystą wierność.

FIRESTORM

Przeprojektowany od podstaw, wydobywa każdą odrobinę wydajności z karty graficznej ZOTAC za pomocą FireStorm. Poprawianie i dostrajanie jest szybkie i łatwe dzięki zoptymalizowanemu interfejsowi użytkownika, który przedstawia użytkownikom regulację prędkości zegara, sterowanie wentylatorem, funkcje monitorowania GPU i wiele innych.

SUPER COMPACT

Ultra-wydajność teraz pasuje w 99% systemów. Nie trzeba pytać "czy to pasuje?"