Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
976988
Nazwa
Odkurzacz Philips PowerPro Compact FC9333/09
Kategoria
Odkurzacze
Producent
Philips
EAN
8710103796312

Cena

Cena brutto
445.53

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Typ odkurzacza

Odkurzacz bezworkowy

Nowoczesny odkurzacz bezworkowy jest bardzo wygodny w użytkowaniu i łatwy w czyszczeniu. Zabrudzenia są gromadzone w specjalnym pojemniku, który wystarczy opróżnić po sprzątaniu albo nieco rzadziej – gdy się zapełni. Odkurzacz bezworkowy jest nieco tańszy w użytkowaniu od urządzeń workowych, gdyż nie trzeba do niego dokupować żadnych elementów eksploatacyjnych. Pojemnik na kurz jest wkomponowany w obudowę urządzenia, wyjmowany i łatwy w czyszczeniu.

">Bezworkowy
Klasa energetyczna

Przyjazny dla środowiska

Postaw na skuteczne odkurzanie przy jak najmniejszym zużyciu energii elektrycznej. Ten model odkurzacza pracuje w klasie energetycznej A, dzięki czemu jest urządzeniem energooszczędnym. Tylko najlepsze odkurzacze mają tak dopracowane parametry, a ich użytkowanie jest dzięki temu jeszcze tańsze. Klasa energetyczna odkurzacza jest bowiem ściśle powiązana z jego zapotrzebowaniem na energię i wydajnością energetyczną – im wyższa, tym korzystniej dla portfela i dla środowiska.

">A
Klasa reemisji kurzu
A
Klasa skuteczności odkurzania dywanów
C
Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych
A
Moc silnika

Wydajny silnik 650 W

Odkurzacz wyposażono w silnik o mocy 650 W. Zdecydowana większość nowoczesnych odkurzaczy ma moc poniżej tysiąca W, a ich skuteczność pozostaje bardzo wysoka. Odkurzaj podłogi, dywany i tapicerkę z najwyższą precyzją. Ten model odkurzacza poradzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią zwierząt domowych i z wszelkimi innymi zabrudzeniami.

">650 W
Kolor
Fioletowy

Fizyczne

Wysokość [cm]
24.7
Szerokość [cm]
28.1
Długość [cm]
41
Waga [kg]
4.5

Funkcje

Regulacja mocy
Brak danych
Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
Tak
Parkowanie
Poziome i pionowe
Praca na mokro
Nie
Automatyczny zwijacz przewodu
Tak

Techniczne

Pojemność worka/pojemnika

Wielokrotne odkurzanie bez konieczności częstego usuwania zabrudzeń

Podczas odkurzania kurz, okruchy i inne drobne zanieczyszczenia są zasysane i gromadzone w odkurzaczu. By nie trzeba było usuwać ich po każdym sprzątaniu, odkurzacze posiadają całkiem sporą przestrzeń na kurz. W tym modelu urządzenia jest to 1.5 litra, dzięki czemu odkurzacz umożliwia nieco rzadsze usuwanie zgromadzonych zabrudzeń, a jednocześnie pozostaje lekki i kompaktowy.

">1.5 l
Długość przewodu
6 m
Zasięg pracy

Swobodna praca do 9 metrów

Maksymalny zasięg pracy odkurzacza to kwestia, która ma spory wpływ na wygodę jego użytkowania. Ten model urządzenia oferuje zasięg nawet do 9 metrów, dzięki czemu nie trzeba będzie zbyt często przełączać wtyczki pomiędzy gniazdkami lub korzystać z przedłużaczy. Odkurzacze o zasięgu do 9 metrów są bardzo chętnie wybierane do mieszkań, biur oraz domów.

">9 m
Poziom hałasu
76 dB

Opis produktu

Odkurzacz Philips PowerPro Compact FC9333/09 – nowy sposób odkurzania

Bezworkowy odkurzacz Philips PowerPro Compact FC9333/09 pracuje cicho i skutecznie, a zastosowane w nim opcje pozwalają sprzątać szybciej. Wyposażono go w technologię PowerCyclone 5, czyli nowatorskie rozwiązanie, które przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej. Co to oznacza dla Ciebie? Większą efektywność odkurzania. Sprzęt separuje kurz od powietrza i przez dłuższy czas utrzymuje zarówno wysoką wydajność, jak i dużą moc ssania. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdzi się podczas codziennego czyszczenia, nawet bardzo dużego domu.

Nasadka TriActive – kameleon w zależności od powierzchni

Jeśli posiadasz w domu kilka rodzajów wykończenia podłóg (wykładziny, deski czy parkiet), wiesz z pewnością, że stosując nieodpowiednią końcówkę, możesz porysować powierzchnię. Aby tego uniknąć, odkurzacz Philips PowerPro Compact FC9333/09 wyposażono w specjalnie zaprojektowaną nasadkę TriActive, gwarantującą zbieranie 99,9% drobnego kurzu. Umożliwia ona odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby, bez konieczności wymiany szczotki.

Specjalny kształt stopy końcówki TriActive odpowiada za dokładne odkurzanie głębokich dywanów. Jeśli na swojej drodze sprzątania napotkasz spore okruchy czy kilka rozsypanych orzeszków, również jej nie zdejmuj. Z przodu szczotki umieszczono duży otwór służący do wciągania większych kawałków. Zastosowane po obu jej stronach podłużne pęknięcia zbierają kurz z trudno dostępnych miejsc i transportują go kanałami powietrznymi do wlotu nasadki – idealne do czyszczenia np. krawędzi mebli.

Odkurzacz Philips na straży zdrowia

Odkryj nieznany dotąd poziom higieny, który zapewnisz sobie z nowym odkurzaczem Philips PowerPro Compact. Jeśli jesteś uczuleniowcem, to produkt stworzony dla Ciebie – wyłapuje niemal 100% kurzu i alergenów. Specjalnie zaprojektowany system filtrujący Allergy H13 zbiera ponad 99,9% drobnych cząsteczek, w tym także pyłki, sierść i roztocza. Poziom filtracji urządzenia odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13 (zgodnie z normą EN60312-1-2017), a filtr antyalergiczny Clean Air zatrzymuje wszystkie niepożądane elementy wewnątrz zbiornika. Jak przy idealnym strażniku, nic się nie prześlizgnie.

Zastosowany w odkurzaczu Philips PowerPro Compact nowatorski system bezworkowy powstał z myślą o ograniczeniu kontaktu domowników z brudem. Pojemnik na kurz oczyścisz wyjątkowo higieniczne, bo zaledwie przy użyciu jednej ręki. Taka konstrukcja zdecydowanie pomaga wyeliminować powstawanie chmury pyłu. Zachowasz zatem czystość klasy A zarówno w czasie sprzątania, jak i przy opróżnianiu pojemnika. Z odkurzaczem marki Philips zapomnisz o przypadkowym rozerwaniu worka pełnego zanieczyszczeń.

Pożegnaj bałagan z odkurzaczem

Pomimo kompaktowej konstrukcji odkurzacz Philips o klasie energetycznej A „skrywa pod maską” silnik o mocy 900 W. Jego wysoka wydajność generuje dużą moc ssania, co z kolei zapewnia efektywne sprzątanie – w krótszym czasie dokładniej wyczyścisz powierzchnie w Twoim domu. Nieduże rozmiary oraz niewielka waga urządzenia ułatwiają wygodne przenoszenie i przechowywanie. Kabel o długości 6 metrów sprawia, że zasięg urządzenia wynosi aż 9 metrów. Odpowiednio dostosowany ergonomiczny uchwyt i wysoka jakość użytkowania pozwolą Ci w prosty sposób odkurzyć nawet trudno dostępne miejsca.

Korzystając z odkurzacza Philips PowerPro Compact FC9333/09, nie obawiaj się więcej, że porysujesz panele lub parkiet – sprzęt wyposażono w duże, miękkie, wykonane z gumy koła. Takie rozwiązanie zapewnia komfortowe manewrowanie pomiędzy meblami i jednocześnie minimalizuje ryzyko uszkodzenia powierzchni twardych podłóg. Nowatorska technika łączenia elementów ActiveLock powoduje, że w mgnieniu oka zmontujesz rurę teleskopową i wymienisz nasadki. Doskonałym dodatkiem jest również zintegrowana miniszczotka, którą w mig usuniesz kurz z blatów szafek i stołów.

Bezworkowy odkurzacz Philips PowerPro Compact FC9333/09 jest niezwykle funkcjonalnym i ergonomicznym urządzeniem, zaprojektowanym z myślą o komforcie użytkownika. Dzięki praktycznym funkcjom jest zawsze pod ręką i sprawdzi się w każdym domu.