Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
976276
Nazwa
Klawiatura HyperX Alloy FPS Cherry MX Brown (HX-KB1BR1-NA/A2)
Kategoria
Klawiatury dla graczy
Producent
HyperX
EAN
0740617263220

Cena

Cena brutto
324.96

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Podstawowe informacje

Element kolorystyczny
Czarny
Komunikacja z komputerem

Komunikacja przewodowa

Przewodowe klawiatury dla graczy zapewniają najwyższą stabilność połączenia, działają niezawodnie i nie są podatne na zakłócenia lub opóźnienia. Fakt ten docenią szczególnie uczestnicy gier sieciowych, w których ułamki sekund bywają decydujące. Klawiatura została wyposażona w solidnie wykonany przewód o optymalnej długości, dlatego będzie wygodna w użytkowaniu i trwała.

">Przewodowa
Układ klawiatury

Układ amerykański (US)

Amerykański układ klawiszy (US) jest zdecydowanie najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem w klawiaturach dla graczy. Klawiaturę tego rodzaju wyróżnia wydłużony przycisk Shift po lewej stronie oraz mniejszy klawisz Enter niż w klawiaturze z układem angielskim (EN). Układ klawiszy warto dobrać pod kątem własnych przyzwyczajeń, by rozgrywka oraz praca były jak najwygodniejsze.

">Amerykański (US)
Interfejs

Interfejs USB

Klawiaturę wyposażono w interfejs USB – jest to rozwiązanie niemal w pełni uniwersalne. Interfejs USB zapewnia stabilne działanie oraz optymalną prędkość przesyłania danych, co ma spore znaczenie w grach, ale też w codziennej pracy przy komputerze.

">USB
Typ klawiatury

Klawiatura mechaniczna

Klawiatura mechaniczna wyróżnia się solidnym wykonaniem oraz bardzo wysoką trwałością. To zasługa odrębnych przełączników pod każdym z przycisków. Mechaniczna konstrukcja klawiatury wpływa nie tylko na jej wytrzymałość, ale też na precyzję działania przycisków, a to przekłada się na jeszcze wyższy komfort podczas rozgrywki.

">Mechaniczna

Specyfikacja

Rodzaj przełączników
Cherry MX Brown
Podświetlenie

Podświetlenie RGB

Klawiatura z podświetleniem RGB będzie praktycznym i designerskim wyborem dla gracza. Podświetleniem RGB można sterować na różne sposoby, a przez to niemal w pełni spersonalizować wygląd klawiatury. Kolorystykę podświetlenia można dopasować do otoczenia albo postawić na mocne i kontrastowe odcienie. Podświetlenie pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również praktyczną – zdecydowanie ułatwia korzystanie z komputera po zmroku.

">RGB
Blok numeryczny
Tak
Hub USB
Tak
Złącza Audio
Nie
Podpórka na nadgarstki
Nie

Fizyczne

Zasięg/Długość kabla
1.8 m
Szerokość (cm)
44.165
Głębokość (cm)
12.938
Wysokość (cm)
3.559
Waga [g]
1049

Opis produktu

HyperX HX-KB1BR1-NA/A2

 

HyperX Alloy FPS – mechaniczna klawiatura dla graczy

Mechaniczna klawiatura dla graczy HyperX™ Alloy FPS ma minimalistyczną, zwartą konstrukcję, która doskonale sprawdza się w grach FPS. Zwarty układ klawiatury oszczędza miejsce na biurku, dzięki czemu łatwiej poruszać myszą. Ultra przenośna klawiatura HyperX Alloy FPS dostarczana jest wraz z wysokiej jakości etui podróżnym do przechowywania i ochrony klawiatury oraz innych akcesoriów podczas turniejów. Pleciony kabel zasilający mini-USB można odłączyć, co obniża ryzyko jego uszkodzenia i zmniejsza objętość klawiatury podczas przechowywania. Aby zapewnić wysoką precyzję i niezawodność, klawiaturę wyposażono w klawisze mechaniczne Cherry® MX.

 

Cechy

 

  • Kompaktowa konstrukcja idealna do gier FPS
  • Solidna rama stalowa
  • Ultra przenośna konstrukcja z odłączanym kablem
  • Klawisze mechaniczne Cherry® MX
  • Wygodny port USB do ładowania
  • Tryb gry, 100-procentowy Anti-Ghosting i pełny N-key Rollover
  • Klawisze z dynamicznymi efektami świetlnymi podświetlane na czerwono
  • Dodatkowe kolorowe nakładki na klawisze o specjalnej strukturze powierzchni do grania w gry FPS