Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
941256
Nazwa
Elgato Game Capture HD60S (1GC109901004)
Kategoria
Akcesoria do streamingu
Producent
Elgato
EAN
0813180020306

Cena

Cena brutto
627.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Informacje podstawowe

Rodzaj
Karta przechwytująca zewnętrzna

Opis produktu

Elgato Game Capture HD60S

Zewnętrzna karta do przechwytywania obrazu wideo Elgato Game Capture HD60S znajdzie szerokie zastosowanie podczas nagrywania oraz streamowania gier na popularnych platformach. Twórz materiały wysokiej jakości i udostępniaj je natychmiastowo lub zapisuj do późniejszej edycji. Kartę Elgato Game Capture HD60S możesz podłączyć do komputera albo do konsoli.

 


Błyskawiczne przesyłanie strumieniowe z USB 3.0

Elgato Game Capture HD60S wyposażono w interfejs USB 3.0, który charakteryzuje się wysoką szybkością przesyłania danych, minimalizacją opóźnień i dużą uniwersalnością. Nie musisz więc montować wewnętrznych kart, gdy masz do wyboru to rozwiązanie. Dla Twojej wygody zastosowano symetryczne złącze USB-C, które błyskawicznie podłączysz lub odepniesz. Urządzenie wykorzystuje technologię Instant Gameview, dzięki czemu błyskawicznie umożliwia streamowanie treści na Twitchu i YouTube. Karta Elgato Game Capture HD60S nie wymaga skomplikowanej instalacji, gdyż działa na zasadzie plug&play i jest od razu gotowa do działania. To spore ułatwienie, gdy korzystasz nie tylko z komputera, ale też z konsoli lub wówczas, gdy zechcesz zabrać urządzenie ze sobą do znajomych lub pożyczyć je komuś do przetestowania.

 


Komfortowe rejestrowanie rozgrywki o dowolnej długości

Nagrywając rozgrywkę z kartą Elgato Game Capture HD60S nie musisz ograniczać się do wybranych fragmentów potyczki i tracić okazji do pokazania całości. Urządzenie korzysta z zaawansowanego przyspieszenia GPU oraz umożliwia rejestrowanie wielogodzinnej rozgrywki – teraz możesz opowiedzieć całą historię, a nie tylko jej wybrane fragmenty. Nagrywając i streamując materiały wideo możesz swobodnie korzystać z przechwyconego obrazu lub przełączać się na widok z kamerki, korzystać z nakładek i wielu innych rozwiązań oraz przełączać się pomiędzy nimi w locie, nie tracąc czasu na zmianę ustawień lub na zbędne przerwy w transmisji. By nagrania i streaming były jeszcze ciekawsze, możesz dodać własne komentarze głosowe i wciągnąć odbiorców w interakcję.

 


Kompaktowe wymiary, dopracowany design

Zewnętrzna karta Elgato Game Capture HD60S mieści się w niewielkiej, dość smukłej obudowie z lekko zaokrąglonymi narożnikami. Uwagę zwraca również niewielka masa urządzenia marki Elgato – to zaledwie 106 g. To poręczne urządzenie możesz zabrać ze sobą wszędzie, a podłączone do komputera lub konsoli w niczym nie zakłóci estetyki wnętrza. Jest to zasługa czarnej, neutralnej kolorystyki i dyskretnego kształtu. Jeśli zwracasz uwagę na detale, to karta Elgato Game Capture HD60S zdecydowanie powinna przypaść Ci do gustu. Jej znakiem rozpoznawczym jest smukła i kompaktowa konstrukcja, którą ozdobiono podświetlanym paskiem LED.

 


Nagrywaj i udostępniaj treści w wysokiej rozdzielczości

Przy pomocy Elgato Game Capture HD60S możesz prowadzić transmisję lub nagrywać materiały wideo o rozdzielczości 1080p przy płynności 60 fps. Oczywiście możesz również skorzystać z niższej rozdzielczości, jak choćby 720p, 576p lub 480p albo obniżyć fps o połowę, co może być przydatne, gdy tworzysz treści na Twitch. Wyróżnij się na tle innych graczy, dostarczaj społeczności materiały wysokiej jakości. Zapomnij o przycinających się nagraniach i o utracie detali graficznych. Elgato Game Capture HD60S pozwoli Ci oddać nie tylko klimat rozgrywki, ale również jej stronę wizualną. Twoi obserwatorzy z pewnością to docenią.

 


Kompatybilność z kluczowymi platformami

Zewnętrzna karta Elgato Game Capture HD60S jest kompatybilna nie tylko z komputerem PC, ale również z kluczowymi konsolami do gier, jak PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i innymi. Możesz przełączać się więc pomiędzy tymi platformami i swobodnie wykorzystywać Elgato Game Capture HD60S do streamowania i nagrywania tak wielu różnych gier.

 


Sprzęt, który odmieni Twój streaming

Streamingiem zajmuje się coraz więcej osób, a przez to coraz trudniej wyróżnić się z tłumu. Odbiorcy doceniają nie tylko ciekawą rozgrywkę i błyskotliwe komentarze, ale też wysoką jakość prezentowanych treści. Bez względu na to, czy zajmujesz się streamingiem profesjonalnie, czy też dopiero zaczynasz prowadzić swój kanał, wiele zyskasz inwestując w akcesoria, które umożliwią tworzenie treści w wysokiej jakości. Karta Elgato Game Capture HD60S umożliwi tworzenie materiałów w rozdzielczości 1080p przy 60 fps i to bez nadmiernego obciążania procesora. To inwestycja na dłuższy czas, która z pewnością podniesie jakość Twoich nagrań i przyciągnie uwagę odbiorców.

 


Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w opakowaniu

By korzystać z możliwości, jakie daje Elgato Game Capture HD60S, nie musisz kupować żadnych dodatkowych akcesoriów. Urządzenie jest oferowane wraz z okablowaniem, które jest niezbędne do jego podłączenia i użytkowania w zestawie z komputerem lub konsolą. W zestawie znajdziesz więc kartę Elgato Game Capture HD60S, przewód HDMI o długości 2 m oraz przewód USB 3.0 o tej samej długości.