Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
819973
Nazwa
Adapter bluetooth Creative BT-W2 USB (70SA011000000)
Kategoria
Adaptery Bluetooth
Producent
Creative
EAN
054651188143

Cena

Cena brutto
199.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Standard

Bluetooth 2.1 + EDR

Standard Bluetooth 2.1 + EDR został wyposażony w dodatkową funkcję Enhanced Data Rate czyli w skrócie EDR. Funkcja EDR pozwala na szybszy transport danych między urządzeniami. Zapewnia transmisję na poziomie 3Mb/s. Ponadto główną różnicą w stosunku do swojego poprzednika czyli wersji 2.0 jest uproszczone i bezpieczniejsze parowanie się urządzeń. .

">Bluetooth 2.1 + EDR
Złącze
USB-A
Kolor
Czarny

Dane techniczne

Zasięg
10 m
Plug & Play
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne
Mac OS X
Windows 10
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1

Opis produktu

Witaj w świecie bez kabli. Przekaźnik Creative Bluetooth Audio BT-W2 USB Transceiver oznacza zupełnie nowe podejście do kwestii dźwięku. To zaawansowany, stereofoniczny przekaźnik audio USB, dzięki któremu wykorzystasz wszystkie możliwości posiadanego zestawu słuchawkowegoBluetooth.

Stanowi doskonałe połączenie zaawansowanych możliwości i łatwości obsługi. Nieważne z jakiego urządzenia korzystasz — funkcja „plug-and-play” przekaźnika BT-W2 umożliwia odtwarzanie dźwięku bez żadnych zakłóceń. Żadnych kabli. Dźwięk jest natychmiast przesyłany za pośrednictwem interfejsu Bluetooth z komputera PC, Mac lub konsoli PlayStation 4. Wystarczy chwila, aby uzyskać połączenie z urządzeniem zgodnym z technologiąBluetooth.

SYNCHRONIZACJA AUDIO W CZASIE RZECZYWISTYM DZIĘKI TECHNOLOGII APTX LOW LATENCY

Obraz

 

Synchronizacja audio

Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe muzyki za pośrednictwem interfejsu Bluetooth to bardzo popularne rozwiązanie, które nie jest bez wad. Przykładowo, ograniczona przepustowość zwykle powoduje obniżenie jakości dźwięku.

Przetwornik Creative BT-W2 nie tylko umożliwia transmisję bezprzewodową SBC (sub-band coding) za pomocą technologii Bluetooth, ale obsługuje kodek aptX Low Latency, który pozwala na uzyskanie wysokiej jakości dźwięku za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

Technologia aptX Low Latency ma przede wszystkim na celu wyeliminowanie ograniczeń związanych z ograniczeniem przepustowości i problemów z opóźnieniami. Pokochasz dźwięk wysokiej jakości przesyłany bezprzewodowo bez żadnych opóźnień.

 

 

RZECZYWISTY KANAŁ ODSŁUCHU GŁOSOWEGO BLUETOOTH DO KOMUNIKACJI GŁOSOWEJ

W przeciwieństwie do innych przekaźników Bluetooth, urządzenie Creative BT-W2 obsługuje kanał odsłuchu głosowego Bluetooth, który przekazuje głos z powrotem do przekaźnika przez połączenie Bluetooth. Dzięki temu dźwięk podczas komunikacji bezprzewodowej jest przez cały czas niezwykle wyraźny.

FUNKCJA „PLUG AND PLAY”

Połączenie wysokiej jakości dźwięku i niezwykłej łatwości obsługi. Wystarczy podłączyć przekaźnik Creative BT-W2 do komputera PC lub Mac, aby rozpocząć odtwarzanie dźwięku przez interfejs Bluetoothbezpośrednio do urządzenia zgodnego z technologią Bluetooth.

Ponadto jest on zgodny z konsolą PlayStation 4, co pozwala na przesyłanie wysokiej jakości dźwięku i komfortową komunikację za pomocą mikrofonu zestawu słuchawkowego do gier.