Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
818520
Nazwa
Słuchawki Logitech G933 Artemis Spectrum 7.1 (981-000599)
Kategoria
Słuchawki dla graczy
Producent
Logitech
EAN
5099206059177

Cena

Cena brutto
873.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Konstrukcja

Nauszna konstrukcja

Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Optymalny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, że słuchawki doskonale leżą na swoim miejscu i nie powodują dyskomfortu nawet podczas długotrwałej rozgrywki. Duża średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia doskonałe odwzorowanie dźwięków, a elastyczny pałąk gwarantuje wygodę użytkowania.

 
">Nauszne
Łączność

Bezprzewodowa łączność

Słuchawki bezprzewodowe zapewniają niekwestionowaną wygodę i swobodę podczas rozgrywki. Pozwalają uwolnić się od plątaniny kabli i zapewniają niezawodne działanie bez opóźnień i zniekształceń. Długi czas pracy na baterii umożliwia prowadzenie wielogodzinnych sesji bez obawy o rozładowanie się słuchawek w najmniej odpowiednim momencie.

 
">Bezprzewodowa
Złącze

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie stosowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnych urządzeń bez konieczności stosowania przejściówek.

 
">Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu
Nie dotyczy
Element kolorystyczny
Czarny
Waga [g]
340

Specyfikacja słuchawek

Membrany

40 mm membrany

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu konstrukcja pozostaje lekka i wygodna..

">40 mm
Min. pasmo przenoszenia
20 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
20000 Hz
Czułość
107 dB/mW
Impedancja
39 om

Specyfikacja mikrofonu

Min. pasmo przenoszenia
20 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
20000 Hz
Sposób mocowania mikrofonu

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to najczęściej spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość dopasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

">Na pałąku

Opis produktu