Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
774743
Nazwa
Mysz Dream Machines DM1 Pro S Matte (DM1 Pro S Matte)
Kategoria
Myszy dla graczy
Producent
Dream Machines
EAN
6953460598430

Cena

Cena brutto
179.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Czarny

Komunikacja

Komunikacja z komputerem
Przewodowa
Interfejs
USB

Specyfikacja

Rodzaj sensora
Optyczny
Model sensora
PIXART 3360
Regulacja czułości
Płynna
Czułość [DPI]
12000
1600
3200
400
4800
800
Ilość przycisków
6
Podświetlenie
Wielokolorowy
Zastosowane technologie
Plug & Play

Fizyczne

Profil myszy
Uniwersalna
Kabel w oplocie
Tak
Długość [mm]
126
Szerokość [mm]
68
Wysokość [mm]
39
Waga [g]
85
Długość kabla [m]
1.8

Wyposażenie

Załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
Ślizgacze

Opis produktu

NAJLEPSZY, NAJNOWSZY I NAJBARDZIEJ POŻĄDANY - PIXART 3360

Ciężko pracowaliśmy nad myszką DM1 Pro, teraz dumnie prezentujemy nową myszkę gamingową DM1 Pro S! Nasi klienci oczekiwali od nas nowej wersji tej niezwykle popularnej myszy, wobec tego pragniemy poinformować – teraz możecie ją zamówić. Zebraliśmy wszystko to, co najlepsze w poprzednim modelu DM1 Pro i dokonaliśmy wszelkich poprawek zasugerowanych przez naszych klientów. Gwarantujemy, że pokochacie tą mysz!

Największą zmianą jest oczywiście sensor. Wiedzieliśmy, że wszyscy niespokojnie czekali na mysz wyposażoną w ten konkretny model, dlatego nowa DM1 Pro S jest dostępna z tym właśnie sensorem. Nowy sensor 3360 jest niesamowity - nie tylko zwiększa maksymalną prędkość myszy do aż 7 m/s, ale dodatkowo zwiększa zakres DPI do 12000. Jesteśmy pewni, że każdy, kto skorzysta z tej myszki do gier - będzie pod wrażeniem jej działania.

To nie wszystko. Dzięki PixArt PWM3360, możecie skorzystać z naszej myszy na większej ilości zróżnicowanych powierzchni niż to miało miejsce z sensorem 3310. Algorytm obrazujący powierzchnie jest tak dokładny, że działa on nawet na błyszczących podkładkach. Dodatkowo DM1 Pro S została dostosowana w taki sposób by idealnie odwzorowywać ruch - nawet podczas podnoszenia i opuszczania myszy, niezależnie od jej kąta położenia. Twój kursor już nigdy nie będzie szalał na ekranie. Ta myszka gamingowa zapewnia niezwykłą kontrole i precyzję, na której możecie polegać.

 

TEN SAM KSZTAŁT – JESZCZE NIŻSZA WAGA

To prawda, pracowaliśmy ciężko, aby jeszcze zmniejszyć wagę DM1 Pro. Wiemy, że nasi gracze chcą myszy, którą można łatwo operować i podnosić. Całkowicie przeprojektowaliśmy obwód stosując najnowsze technologie i najlżejsze materiały na rynku, by nasi gracze grali jeszcze lepiej niż przedtem.

Rozmiar myszki do gier nie uległ zmianie, to wciąż rozmiary DM1 Pro – 126 mm x 39 mm x 68 mm. Podobnie jak w poprzednim modelu DM1 Pro S jest niezwykle wygodny niezależnie od preferowanego chwytu – hand grip, claw, palm czy fingertip – sam się przekonaj jak wygodna jest ta mysz podczas grania w swoje ulubione gry. Nasi klienci zgadzali się, że ten kształt jest najwygodniejszy dla większości użytkowników. Sami też widzieliśmy jak wielu z was pokochało kształt DM1 Pro, teraz z nową wagą pokochacie ten model jeszcze bardziej.

 

DODATKOWE ULEPSZENIA I TESTY

Po sukcesie DM1 Pro wiedzieliśmy, że ciężko będzie przygotować produkt jeszcze lepszy od poprzednika! Dlatego sensor, choć niezwykle ważny, nie był jedyną zmianą, jaką wprowadziliśmy do tej sprawdzonej konstrukcji. Każdy produkt jaki oferujemy - szczególnie DM 1 Pro S - poddany jest godzinom badań i testów by upewnić się, że jest najlepszym rozwiązaniem dla graczy.

Nasza ekipa projektantów pracowała nad tą myszką - jeszcze przed wydaniem DM1 Pro. Musimy przyznać, że był to świetnie zainwestowany czas. Zoptymalizowaliśmy PCB upewniając się, że opóźnienia będą maksymalnie zredukowane. Podobnie jak w DM1 Pro -model S ma ustawiony polling rate na 1000 Hz i LOD na poziomie ~1.8-2.0mm. DM1 Pro S jest wyposażony w najlepsze podzespoły dostępne na rynku, dzięki czemu jest narzędziem, które pozwoli Ci zmiażdżyć wirtualnych przeciwników.

 

LOD, AKCELERACJA, PREDYKCJA, SMOOTHING

Wszystkie te detale są takie same jak w DM1 Pro i DM2 Comfy. Więc nasi dotychczasowi klienci będą znali nasze preferencje, ale dla wszystkich noobów – powtarzamy.

LOD - tzw. "Lift of Distance". Wartość LOD ustawiliśmy na 1.8 mm jako, że jest to optymalne ustawienie dla większości graczy. Gdyby ta wartość było choćby trochę wyższa, mysz podążałaby wtedy, kiedy nie powinna tego robić. Chcieliśmy, by mysz poruszała się szybko i dokładnie, nic ponadto.

 

Akceleracja - Postanowiliśmy nie korzystać z możliwości wykorzystania takowej w naszych myszach. Czemu? Akceleracja jest świetnym wyborem dla pracowników biurowych, których myszy mają za zadanie poruszać się ze środka ekranu na jego brzegi jak najszybciej. Jak już zostało to wspomniane - świetna sprawa. Tyle, że nie dla graczy – wymagają oni precyzji. W grach musisz być pewien - jak daleko Twój kursor może się poruszyć. Ta niewiedza jest w wirtualnym świecie sprawą życia i śmierci.

Predykcja - Również została wyłączona. Podobnie jak akceleracja, jest to fajna sprawa dla ludzi, których aktywność związana z wykorzystaniem myszy kończy się na Paint'cie, ale jeśli jesteś graczem, to chcesz by nawet najmniejszy ruch w lewo, bądź prawo - był widoczny na ekranie.

 

Smoothing - Niemalże wyłączony. Jest to kolejne z udogodnień mających na celu wyrównanie ruchu sensora i ukryciu wszelkich opóźnień. Oczywiście w przypadku DM1 opóźnienia są znikome, bliskie zeru i właśnie dlatego nie potrzebujemy smoothingu, który mógłby zdekoncentrować graczy. Upraszczając - jedyny ruch, jaki zaobserwujesz to ruch, który sam wykonasz.

 

PĘDŹ JESZCZE SZYBCIEJ - 7.0 M/s

Ta mysz jest niesamowicie szybka. Osiągając zawrotną prędkość 7 m/s jest szybsza niż jej poprzednik - niemal dwukrotnie. Jeśli ktokolwiek sądzi, że jest w stanie poruszać nią szybciej niż sensor na to pozwala – niech próbuje.

 

DPI JAKIEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ

400 / 800 / 1600 / 3200 / 4800 / 12000

Niektórzy lubią chwalić się z jak wysokiego DPI mogą korzystać w swojej myszy. Większość z nas wie, że najwyższe DPI nie jest czymś, co ma największe znaczenie, mimo to wszyscy lubimy rozmawiać o tym jak wysokie DPI mamy w myszach. Z DM1 Pro S możesz się szczycić swoim DPI: 12000 to liczba, która na każdym zrobi wrażenie, chwal się nią.

 

 

TERAZ 20.000.000 KLIKNIEĆ NAWET NA SCROLLU

Tak to prawda. Słyszeliśmy opinie użytkowników twierdzących, ze scroll jest za sztywny. Dlatego wymieniliśmy środkowy przycisk z żywotnością szacowaną na 20.000.000 kliknięć – taki sam, jaki montowany jest w pozostałych przyciskach naszej myszy. To rozwiązanie powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Nie martwcie się, wszyscy byli na tyle zadowoleni LMB i RMB, że postanowiliśmy nic tu nie zmieniać, więc jak już pewnie wiecie – znajdziecie tu przyciski Omron. W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować wszystkim Wam, którzy komentowali i dzielili się swoją opinią, bez Was DM1 Pro S nie byłoby tak świetnym narzędziem.