Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
761885
Nazwa
Klawiatura Logitech K400 Plus Bezprzewodowa Czarna US (920-007145)
Kategoria
Klawiatury komputerowe
Producent
Logitech
EAN
5099206028364

Cena

Cena brutto
158.20

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Czarna
Komunikacja z komputerem
Bezprzewodowa
Układ klawiatury
US
Typ klawiatury
Klasyczna

Specyfikacja

Podświetlana
Nie
Blok numeryczny
Nie
Podpórka pod nadgarstki
Nie
Zintegrowany touchpad
Tak

Opis produktu

Klawiatura Logitech K400 Plus – wygodne sterowanie wprost z kanapy

Zaprojektowana dla najbardziej wymagających fanów multimedialnej rozrywki, wygodna i lekka bezprzewodowa klawiatura Logitech K400 Plus łączy w sobie cechy komfortowego akcesorium do pisania i łatwego w obsłudze touchpada. Dzięki bezprzewodowej komunikacji z wykorzystaniem Logitech Unifying (2,4 GHz) wyróżnia się zasięgiem na poziomie 10 metrów. Sterowanie komputerem podłączonym do telewizora, tabletem czy laptopem możliwe jest z każdego miejsca w pomieszczeniu. Czatowanie ze znajomymi, oglądanie filmów, serfowanie po internecie wprost z wygodnej kanapy? Z klawiaturą Logitech K400 Plus można znacznie więcej!

 

Logitech K400 Plus connect to Smart TV

Multimedialna klawiatura Logitech K400 Plus pełni nie tylko funkcję wydajnego akcesorium do pisania, ale przede wszystkim urządzenia do nawigacji, które sterować może komputerem, laptopem, tabletem, smartfonem, a nawet niektórymi telewizorami Smart TV. Jeśli posiadany model TV nie obsługuje Logitech K400 Plus, wystarczy podłączyć do niego komputer i cieszyć się rozrywką na znacznie większym ekranie z wygodną obsługą za pomocą bezprzewodowej klawiatury. Prezentowane akcesorium marki Logitech współpracuje z systemami z rodziny Windows, Android, a także Chrome OS.

 

Logitech K400 Plus – klawiatura i touchpad w jednym

Niskoprofilowe klawisze Logitech K400 Plus charakteryzują się cichą pracą, są wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Dodatkowe klawisze multimedialne pozwalają szybko zatrzymać, wznowić czy przewinąć oglądany film, a przyciski umieszczone bezpośrednio nad panelem dotykowym ściszyć, podgłośnić lub całkowicie wyłączyć dźwięk. Umiejscowiony z prawej strony Logitech K400 Plus touchpad gwarantuje wygodne sterowanie multimediami. Panel dotykowy o wymiarach 76 x 47 mm umożliwia łatwą nawigację za pomocą gestów bez konieczności wstawania do komputera.

 

Prosta i szybka w konfiguracji, wygodna w użytkowaniu

Łatwo dostępne regulatory głośności i klawisze strzałek, skróty dla użytkowników systemów Windows i Android, a także klawisze szybkiego dostępu to ukłon Logitech w stronę najbardziej wymagających użytkowników. Aż trudno uwierzyć, że tak duże możliwości posiada urządzenie zamknięte w niewielkiej i lekkiej obudowie. Logitech K400 Plus czarna waży niecałe 400 g i mierzy 139,9 x 354,3 x 23,5 mm. Prezentowany model zasilany jest dwiema bateriami AA, których wymiana trwa kilka sekund. To jeszcze nie koniec! Konfiguracja klawiatury K400 Plus jest niezwykle prosta. Dzięki technologi „Plug and Play” wystarczy podłączyć odbiornik Unifying do portu USB i gotowe – można wygodnie rozsiąść się w fotelu i cieszyć możliwościami domowego centrum multimedialnego.