Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
7414084
Nazwa
Deska do krojenia Tulup szklana 60x
Kategoria
Deski do krojenia
Producent
Tulup
EAN

Cena

Cena brutto
99.95

Gwarancja

Okres gwarancji
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Rodzaj
standardowa
Materiał
szklana
Ilość
Sztuka
Dłuższy bok [cm]
60

Opis produktu

Opis oferty: Tulup Szklana Deska Do Krojenia Osłona Kuchenna Jednoczęściowa 60x52cm - Żonkile
main product image
Ciesz się najpiękniejszymi i najpopularniejszymi motywami z kolekcji Tulup za szkłem
 • 4 mm szkło hartowane
 • Odporność na zarysowania i temperaturę
 • Krawędzie z matowym szlifem trapezowym
 • Zaokrąglone rogi
 • Szkło o wysokiej przepuszczalności światła
 • Antypoślizgowe gumowe nóżkiProdukt z najwyższej półki!- Nasza uniwersalna, wielofunkcyjna płyta szklana może być używana jako osłona do płyt indukcyjnych lub ceramicznych, jak również jako deska do krojenia, talerz do podawania posiłków lub osłona kuchenna.


- Nasza deska jest odporna na uderzenia i wysoką temperaturę (górna powierzchnia płyty może wytrzymać temperaturę do 200 C), a matowy szlif trapezowy zapewnia gładkie wykończenie krawędzi. Antypoślizgowe, gumowe nóżki zapewniają wysoki komfort podczas użytkowania.


- Szklane pokrywy nie nasiąkają tłuszczem ani wodą, zapobiegając w ten sposób powstawaniu bakterii, w przeciwieństwie do drewnianych desek.


Dzięki najnowszym ekologicznym technologiom druku wielkoformatowego nasze pokrywy są nie tylko praktyczne, ale także wykazują niezwykłą głębię kolorów, która nie blaknie po upływie czasu.

Mają najwyższą rozdzielczość obrazu, perfekcyjnie odwzorowane szczegóły i detale. Dzięki temu wyjątkowemu produktowi Twoja kuchnia zyska niepowtarzalny klimat i styl.

Nasza oferta obejmuje niestandardowe rozmiary. Zobacz szczegóły!
Potrzebujesz deski o niestandardowych wymiarach? Dla nas to żaden problem!

Specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć SPERSONALIZOWANĄ deskę o wymiarach jakich potrzebujesz. Możemy wydrukować na szkle dowolną grafikę - może być to pamiątkowe zdjęcie, które będzie idealnie komponowało się z wystrojem Twojej kuchni i doda pomieszczeniu klimatu i stylu

Skontaktuj się z nami, a wystawimy aukcję dedykowaną specjalnie dla Ciebie!


Informacje • Produkt jest nowy i produkowany specjalnie dla Ciebie

 • Do produktu dołączane są samoprzylepne, antypoślizgowe nóżki o wysokości 4mm.

 • Odcienie gotowego produktu mogą delikatnie się różnić od wizualizacji, ze względu na kalibrację monitora, na którym ogląda się przedmioty, maszynę drukującą i rodzaj użytego tuszu różnica w odcieniach nie jest powodem do reklamacji.

 • Pamiętaj, że kupujesz deskę szklaną z nadrukiem. Motywy takie jak np. beton, marmur, metal, drewno itp. są nadrukowane, przez co mogą się różnić wyglądem od ich prawdziwych odpowiedników.

 • Szkło hartowane nie może być własnoręcznie przycinane. Każda ingerencja w jego strukturę może prowadzić do trwałego uszkodzenia. W razie potrzeby zmiany wymiarów prosimy o kontakt.

 • W przypadku użytkowania kuchenki gazowej zalecamy odstęp minimum 20 cm od palników, ponieważ nadruk może się uszkodzić.

 • Zamówienia tworzone w innym przedziale czasowym (w przypadku domawiania towaru) mogą się delikatnie różnić odcieniami i kadrem, ponieważ wszystkie produkty wytwarzamy po otrzymaniu zamówień.

 • Należy pamiętać, że czas produkcji to 5 dni roboczych, a czas dostawy to kolejne 2-3 dni robocze przy wysyłce GLS lub DPD.

 • Każde zamówienie jest ubezpieczone. Każdą deskę kuchenną starannie owijamy w folię bąbelkową i wkładamy w sztywny karton, dzięki czemu masz pewność, że zamówiony produkt dotrze do Ciebie bezpiecznie.


Ze względu na specyfikę towaru i charakter sprzedaży, nie przyjmujemy zamówień telefonicznie.

Najwyższe Standardy Bezpieczeństwa
Indywidualny Styl
Najwyższa Jakość