Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
7328079
Nazwa
Switch Cisco Meraki Go GS110-24P-HW (GS110-24P-HW-EU)
Kategoria
Switche
Producent
Cisco
EAN
810979014997

Cena

Cena brutto
2128.68

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Fizyczne

Rodzaj obudowy
Rack
Szerokość [mm]
440
Wysokość [mm]
44
Głębokość [mm]
250
Waga [g]
Brak danych

Techniczne

Architektura portów
Gigabit Ethernet
Zarządzalny
Tak
Prędkość magistrali
56 Gb/s
Bufor pamięci
Brak danych
Rozmiar tablicy adresów MAC
16 tys.
Warstwa przełączania
2

Złącza

Całkowita ilość portów
26
Ilość złącz 10/100
Brak
Ilość złącz 10/100/1000
24
Ilość złącz 100/1000/10000
Brak
Ilość złącz SFP
2
Złącza PoE/PoE+
24

Opis produktu

Zbuduj lepszą firmę dzięki Meraki Go

Twój lepszy zestaw narzędzi biznesowych

Meraki GO zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, w tym wsparci.  Urządzenia Meraki GO to niezawodne WiFi dla gości i pracowników.  Przyciągaj i komunikuj się z klientami za pośrednictwem niestandardowych stron docelowych, aby zwiększyć świadomość marki. Dzięki Meraki GO połączysz urządzenia internetowe oraz zabezpieczysz firmę przed atakami i hakerami.

Kompletna obsługa z poziomu aplikacji mobilnej - zawsze i wszędzie

Urządzenia Meraki GO umożliwiają prostą, prowadzoną konfigurację w mniej niż 5 minut. Łatwo dostosuj ustawienia dla swojej firmy Informacje podane w formie graficznej, aby jasno zrozumieć, co dzieje się w twojej sieci. Nie musisz być na miejscu, aby wprowadzać zmiany lub wyświetlać informacje w czasie rzeczywistym. Dzięki intuicyjnej aplikacji masz wgląd wszystkich urządzeń podłączonych do internetu. Dodatkowy współdzielony dostęp administratora umożliwia uproszczone zarządzanie z poziomu aplikacji.

To rozwiązanie w dziedzinie WiFi, łączności, bezpieczeństwa i innych. IT nigdy nie było łatwiejsze.

Wyeliminuj problemy z łącznością i powolną obsługą. Z Meraki GO pozostaniesz chroniony zabezpieczeniami wspieranymi przez Cisco. Meraki GO Pozwala w prosty sposób połączyć technologie firmy, niezależnie od tego, czy chodzi o urządzenia dźwiękowe, POS, VoIP, kamery lub drukarki.

Przełączniki sieciowe Meraki Go

Dzięki przełącznikom sieciowym Meraki Go, masz dostępne porty, aby bezpiecznie połączyć inne technologie, na których polegasz. Wraz z rozwojem firmy, możesz dalej uzywać wybranych rozwiązań, gdyż Meraki Go skaluje się wraz z Twoją firmą. Dodatkowo zarządzanie przełącznikiem Meraki Go jest proste i niezwykle wygodne dzięki aplikacji mobilnej Meraki Go.